Група от 20 футболисти за Акрапович в Словакия

Група от 20 футболисти за Акрапович в Словакия

Без кадрови проблеми за босненеца педи реванша

Старши треньорът на Локомотив Пловдив Бруно Акрапович взе група от 20 футболисти за гостуването на Спартак Търнава.

С тима не тръгнаха само третият вратар Стамен Бояджиев, младокът Октай Юсеин и все още възстановяващият се от контузия нигерийски защитник Мустафа Абдулахи.

В двубоя с Ботев във Враца босненският специалист бе дал почивка на някои от титулярите - Аралица, Петрович и Умарбаев, който дори не в групата.

Акрапович планира да заложи на същите 11, които започнаха в първата среща със Спартак Търнава, спечелена с 2:0. Георги Илиев отново ще се появи на терена през второто полувреме като резерва.

"Радвам се, че всички са здрави. Има време до двубоя, надявам се да няма контузии. Дано имаме късмет", коментира Акрапович, цитиран от "Фокус".

Гьоко Хаджиевски: Спартак (Варна) игра по-добре

„Нормално е да не съм доволен, защото мачът ни беше в ръцете.“

Треньорът на Берое се запъна за оставка

Сагерас няма намерение да напуска

10 от Берое и ВАР спряха Спартак (Вн) (ВИДЕО)

Скука при подновяването на шампионата

Локо Сф без новата си голяма звезда на „Тича“

Новото попълнение на Локомотив София Джордан Айб няма да може да запише дебют в предстоящото гостуване на Черно море на „Тича“.

Феновете на Локо (Пд) плащат 15 лева в Добрич

Пропуски ще се продават в деня на мача

ЦСКА без Мартин Стойчев срещу Ботев (Пловдив)

Националите се присъединиха към ЦСКА, Дейвид Пастор също е аут за събота

Официално: Лудогорец има нов треньор

Шампионите обявиха Хьогмо

Черно море без трима срещу Локомотив (София)

Илиан Илиев определи групата за домакинството

Нови две срещи от Елитната група до 18 години на живо в платформата FIFA+

Инициативата е част от стратегическата програма на FIFA