Спряха правата на Габи Жезус

Спряха правата на Габи Жезус

Няма да играе за Бразилия за 2 месеца

Нападателят Габриел Жесус е спрян от международни мачове с Бразилия за два месеца заради лошо поведение в последния финал на Копа Америка.

Управляващият орган на южноамериканския футбол CONMEBOL, че ще глоби 22-годишния футболист с 30 000 долара за действията му, които смята за обидни и клеветнически по време на победата на Бразилия с 3:1 над Перу.

Жесус беше изгонен след втори жълт картон на 70-ата минута във финала за купата в Южна Америка. Той протестира срещу решението с жестове с ръка, предполагайки, че реферът е бил подкупен.

Бразилия и Жесус все още могат да обжалват решението. Ако наказанието остане, Жесус ще пропусне приятелските мачове срещу Колумбия и Перу през септември. Той също може да бъде отстранен за още два мача през октомври.

Барселона си свърши работата с Албасете и е напред за Купата на Краля (ВИДЕО)

Каталунците се справиха с екзекуора на Реал Мадрид

Арсенал удари Челси в края и е на финал за Карабао Къп (ВИДЕО)

Кай Хаверц отново вкара на бившия си отбор и “артилеристите” отиват на “Уембли”

Милан прегази Болоня с класика и остава близо до върха (ВИДЕО)

Милан показа, че не се е отказал от битката за върха в Серия А, след като надви с категоричното 3:0 Болоня

Таре обясни какво се е случило с трансфера на Матета

Спортният директор на Милан Игли Таре обясни гледната точка на клуба относно пропадналия трансфер на нападателя на Кристъл Палас Жан-Филип Матета

Асоциацията на професионалните футболисти в Англия с историческа инициатива

Асоциацията на професионалните футболисти в Англия (PFA) въвежда протокол, целящ да предпази състезателите от хронична травматична енцефалопатия (ХТЕ)

Лапорта: Играчите на Реал симулират по навик

Президентът на Барселона Жоан Лапорта отправи остри думи към големия съперник Реал Мадрид