Треньорът на ТНС: В България не играхме, но нямахме ден

Треньорът на ТНС: В България не играхме, но нямахме ден

"Не трябва да повтаряме грешките от миналата седмица"

Не играхме зле в България. Някои от играчите обаче се представиха под нивото си. Съчетано с факта, че срещнахме много добър отбор, който бе домакин, кулминацията бяха грешките, които допуснахме и ето ги петте гола. Не съм разочарован от играчите си, тъй като нямаха ден. Технически е много трудно да неутрализираме този пасив, заяви треньорът ТНС Скот Ръскои преди реванша с Лудогорец от трети квалификационен кръг на Лига Европа. Двата отбора се изправят в четвъртък вечер. В Разград българите спечелиха с 5:0.
 
„Не трябва да повтаряме грешките от миналата седмица. Нужно е да бъдем ефективни и ще трябва да си помагаме взаимно. Искам това нещо да го виждам през целия сезон и ще опитам да го предам на футболистите”, продължи мениджърът домакините.
 
Скот Ръскоу намери позитиви от европейската кампания на ТНС. В първи квалификационен кръг на Шампионската лига тимът му отстрани Фероникели. „Изиграхме шест мача в Европа. Това е много добре за нашите момчета и тяхното самочувствие. Съревноваваме се срещу най-добрите отбори в Европа, които са на по-добро ниво от нас”, завърши специалистът.
 
Барселона победи трудно испанския третодивизионен КД Гуадалахара (ВИДЕО)

Головете паднаха късно през второто полувреме

Челси не допусна изненада и е на 1/2-финал в Карабао Къп (ВИДЕО)

Алехандро Гарначо и Педро Нето влязоха от пейката, за да донесат победата

Дембеле: Упоритата работа се отплаща (ВИДЕО)

Най-добрият футболист на ФИФА Усман Дембеле се наслаждава на "фантастична година" заедно със своите съотборници в Пари Сен Жермен.

НА ЖИВО: Кардиф - Челси 1:2 (ВИДЕО)

Следете мача на живо с нас тук

Мареска: На 100 процента съм отдаден на Челси

Мениджърът на Челси Енцо Мареска заяви намерението си да продължи да работи с отбора.

Испанските съдии скочиха на Реал Мадрид

Търпението на испанските футболни съдии се изчерпа и те реагираха с дълго и категорично официално становище.

Челси “плаща” сериозно за титлата от Световното клубно

“Сините” бележат ръст на контузиите от 44 процента

Джейми Карагър не вижда Салах в Ливърпул през следващия сезон

Джейми Карагър изрази съмнения, че Мохамед Салах ще бъде част от Ливърпул и през следващия сезон, но същевременно призова египетския нападател да остане в тима до края на настоящата кампания, за да си тръгне по достоен начин от „Анфилд“.

Усман Дембеле спечели наградата “The Best”(ВИДЕО)

Айтана Бонмати грабна приза при дамите