Клоп: Адриан беше като Роки

Клоп: Адриан беше като Роки

"Никой на стадиона не искаше да се стига до продължения, това беше убийствено"

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп беше в прекрасно настроение след победата с дузпи над Челси в спора за Суперкупата на Европа. Германецът демонстрира чувство за хумор и сравни вратаря Адриан дел Кастийо с култовия герой на Силвестър Сталоун - Роки Балбоа.

“Мачът беше труден и за двата отбора. Важното беше да победим и ние го направихме. Никой на стадиона не искаше да се стига до продължения, това беше убийствено. Не съм сигурен дали имаше дузпа за Челси (от която Жоржиньо изравни за 2:2 - б.р.), но сега това не е от значение”, заяви Клоп.

“Започнахме добре, след което за известно време изгубихме ритъм. Можем още да си поговорим за футбол, но вече е късно. Трябваше да се преборим за победата и момчетата я постигнаха”, каза още наставникът на “червените”.

“Aдриан? Каква история само! Не мисля, че той има много трофеи в кариерата си, затова за него този мач беше изключително вълнуващ. Много се радвам, защото той направи страхотни спасявания”, изтъкна Клоп, след което извика в микрофона: “Адриан! Като Роки!"

Чешки съдия ще свири решителния мач на Лудогорец с Ница

Чешкият съдия Онджей Берка ще ръководи последната среща на българския шампион Лудогорец в основната групова фаза на турнира Лига Европа срещу френския Ница в четвъртък (29-и януари)

Борнемут ще откупи защитник от Милан

Борнемут ще привлече за постоянно защитника Алекс Хименес от Милан в края на сезона

Юнайтед изгуби Доргу за близо два месеца!

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Патрик Доргу ще бъде извън игра дълго време поради контузия, съобщава The Athletic

Шеф в Байерн Мюнхен потвърди, че се вади нов договор на Хари Кейн

Байерн Мюнхен води преговори с Хари Кейн за нов договор, потвърди членът на борда на клуба Макс Еберл

Малдини подписа с Лацио

Атакуващият халф Даниел Малдини рано тази сутрин премина медицинските си прегледи преди да завърши трансфера си от Аталанта в Лацио, съобщават италианските медии

Илия Груев: Продължаваме да градим

Националът Илия Груев, който е титуляр за Лийдс в последния месец, бе много доволен, че отборът му не загуби последния си мач - 1:1 срещу Евертън