ПРИЗНАНИЕ: Бербатов изпревари Ибрахимович в престижна класация

ПРИЗНАНИЕ: Бербатов изпревари Ибрахимович в престижна класация

Българинът е вторият най-добър №9 на Манчестър Юнайтед във Висшата лига

Димитър Бербатов получи поредно признание! Сайтът Planet Football го определи за втората най-добра "деветка" на Манчестър Юнайтед, откакто е създадена Висшата лига. 

 
В класацията попадат имена като Златан Ибрахимович, Антони Марсиал, Ромелу Лукаку, Луи Саха, Брайън Маклеър и Радамел Фалкао, а начело е англичанинът Анди Коул. Българинът игра за „червените дяволи" между 2008 и 2012 г., вкарвайки 56 гола в 149 мача.
 
„Много малко играчи в списъка биха могли да бъдат определени като енигма, но надали има по-подходящ от Бербатов. Лежерният стил на българина му спечели „Златната обувка" за голмайстор на Висшата лига през сезон 2010-11. Той помогна на тима да спечели два пъти първенството по време на престоя си", припомнят от медията.
 
„Фъргюсън беше наясно, и това не се отнася само до мен, че ако осигуриш на даден играч свобода и вяра да прави това, което може, в правилния момент, разбира се, това е от полза за отбора”, цитиран е Бербатов в откъс от интервю, което дава по-рано през годината. 
Ханзи Флик: Пътят пред нас е дълъг

Барселона е лидер в Ла Лига с 4 точки разлика на върха

Мохамед Салах попадна в групата на Ливърпул срещу Брайтън

Арне Слот е провел наглед положителен разговор с египтянина

Трио на Манчестър Юнайтед под въпрос за Борнемут

Аморим все още не знае дали ще може да разчита на Мбемо, Мазрауи и Диало

Артета защити мястото на Жезус в Арсенал

Мениджърът заяви, че бразилецът ще остане в Арсенал и може да играе като централен нападател

Палмър и Фофана са на линия, но Делап е аут за Челси срещу Евертън

Мениджърът Енцо Мареска очаква дуото да се завърне в игра за Челси през уикенда

Бивш съотборник на Любо Пенев във Валенсия с обнадеждаваща новина

Половината от сумата за лечението му вече е събрана, разкри Фернандо Хинер

Реал (Мадрид) с финална оферта за нов договор към Винисиус

Ръководството на клуба представи на агента му окончателната си позиция

Тебас вярва, че Алосно ще реши проблемите в Реал Мадрид

Президентът на Ла Лига - Хавиер Тебас, сподели мнението си по една от най-актуалните теми в момента в Испания, а именно "бъдещето на Чаби Алонсо начело на Реал Мадрид".

Ница изравни антирекорд на Лудогорец в Лига Европа

Последният съперник на Лудогорец в турнира вече е в серия от 18 мача без победа