Мария Йовкова отпадна на старта в Панагюрище

Мария Йовкова отпадна на старта в Панагюрище

Европейската шампионка на двойки за девойки до 18 години от 61-ата в световната ранглиста

Българката Мария Йовкова отпадна в първия кръг на сингъл на силния турнира по тенис на маса World Tour Asarel Bulgaria Open в Панагюрище с награден фонд 190 хиляди долара. 

 
Европейската шампионка на двойки за девойки до 18 години от Гимараеш 2017 загуби от 61-ата в световната ранглиста Минами Андо (Япония) с 1:4 (9:11, 11:9, 4:11, 5:11, 5:11).
 
Във вечерната сесия днес след 21.00 часа в първия кръг на схемата поединично при мъжете Теодор Александров ще играе срещу опитния 31-годишен германец Рувен Филус от Германия. Филус е 54-и в света в момента, а Александров е 626-и.
 
 
Йоана Илиева завърши на 17-о място в Лима

Олга Храмова (Свечников) се върна в Световната купа след дълго прекъсване заради контузия

Бяла с пета поредна титла в женското ни хандбално първенство

 Бяла надделя над домакина Етър 64 с 33:26 (16:15) и спечели с 2:0 победи серията от Суперфинала в първенството на България по хандбал за жени.

Алпинистът Георги Колевичин изкачи и Еверест

Постижението на Колевичин от Разлог идва едва две седмици, след като алпинистът изкачи връх Макалу

Нов лидер в генералното класиране на Джирото

Това е Йонас Вингегор, който спечели XIV етап от Обиколката на Италия

Раян Радков спечели Световната купа по спортна гимнастика в Ташкент

Националът Раян Радков спечели златен медал на кон с гривни на Световната купа по спортна гимнастика в Ташкент (Узбекистан).

Мачовете и спортът по телевизията за днес

Вижте кои събития ще бъдат предавани в днешния ден