Феликс Нойройтер чака второ дете

Феликс Нойройтер чака второ дете

Биатлонистката Мириам Гьоснер разкри страхотната новина

Най-успешният германски скиор в последното десетилетие Феликс Нойройтер, който прекрати кариерата си след края на миналия сезон, ще става баща за втори път.
 
За радостното събитие съобщи съпругата му Мириам Нойройтер (Гьоснер), която е биатлонистка. Двамата вече имат една дъщеря Матилда, която се роди през октомври 2017 година.
 
"Семейството ни расте", написа Мириам Нойройтер, която преди да се омъжи за Феликс демонстрираше много освободено поведение.
 
 
Тя дори се снима за корица на "Плейбой".

 

Норвежец спечели слалома във Венген

Норвежкият скиор Атле Ли Макграт спечели слалома в швейцарския зимен център Венген, валиден за Световната купа.

Ема Айхер с четвърта победа за СК

Ема Айхер спечели супергигантския слалом в Тарвизио (Италия) от Световната купа по ски алпийски дисциплини.

Цеко Минев: Българският сноуборд израсна до най-високото ниво

Председателят на Българска федерация ски Цеко Минев бе изключително щастлив от представянето на българските сноубордисти на Световната купа в Банско.

Победителката от Банско: Беше много трудно, но съм много щастлива

Италианката Елиза Кафонт, която триумфира в паралелния гигантски слалом при жените от Световната купа по сноуборд в Банско, заяви, че е изключително щастлива.

Тервел: Целта беше само първото място (ВИДЕО)

Тервел Замфиров триумфира в старта от Световната купа по сноуборд в Банско, като това бе първата му победа на това ниво.

Италианка спечели при жените в Банско

Италианката Елиза Кафонт спечели паралелния гигантски слалом за жени от Световната купа по сноуборд в Банско.