Решават днес за Тодор Скримов

Решават днес за Тодор Скримов

Въпросителната е около формата на посрещача

Днес трябва да стане ясно дали Тодор Скримов ще може да вземе участие в мачовете от европейското първенство при мъжете, които стартират следващата седмица.
 
Един от най-опитните ни волейболисти получи контузия в олимпийската квалификация с Бразилия миналия месец. Той изкълчи десния си глезен в началото на втория гейм при драматичната загуба с 2:3 във Варна.
 
Прегледите показаха, че перничанинът няма счупване или скъсване, но въпреки това той пропусна старта на подготовката на трикольорите.
 
Очакванията са Скримов да може да се възстанови навреме за европейското. Проблемът обаче е, че той няма да е провел пълноценни тренировки, което може да окаже негативно влияние върху игровото му състояние за мачовете с Франция, Италия, Гърция, Португалия и Румъния от първата фаза на шампионата в Монпелие.
 
Ако състоянието на посрещача позволява, той може и да пътува утре за Талин, където лъвовете ще срещнат домакините от Естония и Беларус в последните си контроли преди първенството на Стария континент.
 
Миналата седмица трикольорите допуснаха две поражения в Скопие - 1:3 от Белгия и 0:3 от Северна Македония.

 

Нефтохимик 2010 и Локомотив Авиа са първите полуфиналисти за Купата на България

Отборите на Нефтохимик 2010 и Локомотив Авиа се класираха за полуфиналите на Купата на България при мъжете, които се провеждат в самоковската зала "СамЕлион".

Марица със загуба в Германия (ВИДЕО)

Ива Дудова с 14 точки в Шверин

Марица Пловдив загуби визитата си в Германия за Шампионска лига (ВИДЕО)

Отборът на Палмберг спечели и втория мач между двата тима

България U18 премина евроквалификацията с 3 от 3

Девойките ни победиха и Гърция

Владо Николов представя книгата си в Силистра

Един от най-успешните български волейболисти – Владимир Николов, ще се срещне с почитателите си в Силистра.

Наш волейболист подписа с гръцкия АЕК Атина

Българинът Божидар Георгиев е ново попълнение на волейболния гръцки АЕК Атина, съобщиха от клуба.