Гаджев: Хебър ми подаде ръка в труден момент

Гаджев: Хебър ми подаде ръка в труден момент

"Ще си остана фен на Левски, това е отборът на моето сърце"

 Хебър, ми подадоха ръка, за което съм им благодарен. Те ме поискаха веднага, въпреки че знаеха, че съм контузен, обяви бившият национал Владимир Гаджев пред Спортал след поражението на тима му с 2:4 от Септември. Халфът не взе участие в мача, тъй като все още лекува травма.

 
"Чувствам се все по-добре. Тренирам доста и се надявам в най-скоро време да се подготвя физически, за да помагам на отбора. Не искам да обявявам точна дата кога ще се завърна. Аз най-много от всички искам да съм вътре и да помагам на отбора", каза още той. 
 
"Интересен мач. За жалост, го загубихме. Явно Септември е бил по-добрият отбор. Поздравявам ги. Хората, които работят в Много от терените във Втора лига са изключително лоши, а отборите играят дефанзивно. В А група се играе много по-лесно", продължи Гаджев. 
 
"Ще си остана фен на Левски. Това е отборът на моето сърце и няма как да не го следя. Пожелавам им успех", завърши халфът.
Шиняшики: Понякога вкарваш и такива голове

Бразилецът отбеляза страхотен гол във вратата на Черно море

Илиан Илиев: В Черно море винаги сме максималисти

„Влязохме по-добре в мача, на този терен, можем да кажем, че днес той ни попречи, а срещу ЦСКА ни помогна.“

ФИФА промотира Гидженов в ранглистата на съдиите

България ще има двама съдии в Категория 1 на ранглистата на ФИФА за 2026-а година, след като днес стана ясно, че Радослав Гидженов се изкачва  от втората категория.

Тунчев: Завършихме годината както трябва и както подобава на Арда

„Успяхме да завършим годината добре, с победи срещу водещите отбори.“

Арда на четвъртфинал за Купата след класика на "Тича"(ВИДЕО)

Черно море отпадна от турнира

Ас на Левски претърпя операция

Алдаир претърпя успешна медицинска интервенция

УЕФА отново насочи прожекторите към Кирил Десподов

След лудия трилър и зрелищното 3:3 между Лудогорец и ПАОК в Разград

НА ЖИВО: Черно море – Арда 0:3

Гледайте и следете тук осминафинала за Купата на България…

Драгомир Драганов ще отговаря за ВАР-системата на два мача в Кипър

Варненецът най-напред ще бъде главен ВАР-арбитър в градското дерби на Лимасол