Берое Стара Загора освободи американка

Берое Стара Загора освободи американка

Очаква се съвсем скоро клубът да подпише с нова чужденка

Берое Стара Загора се раздели с едно от новите си попълнения, информира BGbasket.com. Това е американският гард Касиди Бариос.

 
Баскетболистката бе привлечена в началото на лятото, но в крайна сметка няма да остане в клуба.
 
Очаква се съвсем скоро Берое да подпише с нова чужденка. Става въпрос за състезателка, играла вече в българското първенство, но не за старозагорския тим.
 
Баскетболният Локомотив привлече американски център

Баскетболният вицешампион на България при мъжете Локомотив Пловдив се подсили с още един американски състезател.

България ще играе за местата от 13-о до 16-о на Европейското по баскетбол

Националният отбор на България за юноши до 18 години ще играе за местата от 13-о до 16-о на европейското първенство по баскетбол, което се провежда в италианския град Трентино.

Юношите до 18 години с трета загуба на Евробаскет 2026

Съставът на Веселин Веселинов отстъпи пред Словения с 66:88

Йордан Янков се завръща в Академик Бултекс 99

Пътят му в клуба започва през 2015 г. като помощник-треньор

Трансферът на Леброн във Филаделфия налива 250 милиона долара в местната икономика

Решението на ЛеБрон Джеймс да подпише с тима на Филаделфия 76ърс ще генерира в местната икономика приходи в размер на поне 250 милиона долара, сочи анализ на специализираната в тази област компания "Бойд"

Баскетболният Локомотив Пловдив привлече второ ново попълнение

Айзея Томпсън е второто ново попълнение в лятната селекция на баскетболния Локомотив Пловдив, съобщиха от клуба.