Загорчич: Петър Хубчев промени Левски

Загорчич: Петър Хубчев промени Левски

Надявам се да се раздадем и да успеем в това, което искаме - победата", заяви треньорът на Славия

 Треньорът на Славия Златомир Загорчич коментира предстоящото дерби с Левски пред "Тема спорт". 

 
"Левски е един от отборите, които в момента се намират в най-добра форма. Ще ни бъде трудно срещу тях. Няма да се откажем. Може да се случи както в Разград и да вземем точка. 
 
Надявам се да се раздадем и да успеем в това, което искаме - победата. Продължаваме да имаме проблеми с контузени играчи и ще видим в последния момент кои ще играят. Не се притеснявам, че от четири мача нямаме победа. Срещата ще бъде трудна, но такава ще бъде и за Левски. 
 
Хубчев със сигурност промени играта на Левски. В момента се наблюдава дисциплина в играта им. Това веднага пролича и в резултатите на отбора", коментира наставникът.
Александър Димитров: Няма казус с Вуцов

Селекционерът на България Александър Димитров вярва, че вярата и подкрепата към националния отбор може да се завърне с пълна сила, но за целта е нужно обединение.

Кметът на Монтана: Не сме еднодневкa

Кметът на Монтана Златко Живков даде интервю специално за „Тема Спорт“ в навечерието на двубоя с Левски. Градоначалникът сподели очакванията си за гостуването на сините, битката за оцеляване и размаха пръст на съдийството. Той говори и за поддържането на три отбора в елитните дивизии във футбола, волейбола и баскетбола.

Билал Бари: Левски може да стане шампион, отборът на Стоилов беше по-добър от сегашния

"Сложих край на кариерата си и сега съм футболен агент", каза мароканецът

Веласкес: Загубата от ЦСКА ще е урок за Левски в бъдеще

„Като цяло мачът не беше много приятно зрелище за зрителите"

Тодор Янчев: Младежкият национален отбор на България има голям потенциал

„Още като поемах отбора, знаех, че разполагаме с много добри играчи“, заяви селекционерът

Паро: Веласкес клъвна на въдицата на Янев

Най-успешният български клубен треньор Аспарух Никодимов коментира пред „Тема Спорт“ победата на любимия ЦСКА във вечното дерби. Той похвали футболистите за себераздаването им и бившия си възпитаник Христо Янев, който спечели тактическата битка с Хулио Веласкес.

Бойко Величков: Искам ЦСКА в Европа, задължително!

„Христо Янев е с дългосрочен кредит на доверие“

Мустафа Сангаре: Левски е огромен клуб и съм горд, че съм част от него

Нападателят на Левски Мустафа Сангаре сподели интересни неща от личния си живот.

Вангелов: Футболът ни има нужда от силен и успешен ЦСКА

"След 2 години виждам ЦСКА, където му е мястото – на върха в българския футбол"