Бивша националка ще тренира гимнастичките на Норвегия

Бивша националка ще тренира гимнастичките на Норвегия

Това е голяма стъпка в моя живот, обяви Елизабет Паисиева

Бившата националка по художествена гимнастика Елизабет Паисиева ще тренира националния тим на Норвегия. Грацията, която е медалистка от световни първенства, ще встъпи в длъжност от 1 октомври. 

 
„Това е голяма стъпка в моя живот и съм много развълнувана и пълна с енергия и мотивация да дам най-доброто от себе си. Предизвикателството е голямо и ще бъде много интересно, но така се израства в живота. Благодаря на всички, които ме подкрепят и ще бъдем заедно в това невероятно пътешествие”, сподели в своята страница във Фейсбук Елизабет Паисиева.
 
От федерацията на Норвегия вече се похвалиха на страницата си с новината, че бившата гимнастичка ще бъде старши треньор на отбора по художествена гимнастика.
Кирил Милов на финал, Стефан Григоров с бронз от Европейското по борба в Тирана

Програмата на еврошампионата продължава с финала на Семен Новиков на 87 кг.

Кирил Милов е полуфиналист на Европейското по борба в Тирана

Oще двама българи с шансове за бронзови медали

Петя Неделчева коментира Световното отборно по бадминтон

Старши треньорът на националния тим по бадминтон Петя Неделчева-Хранова очаква състезателките да дадат максимума от себе си по време на Световното отборно първенство "Thomas & Uber Cup" в Хорсенс (Дания), което ще се проведе от 24 април до 3 май.

Скандал! Наказаха наша треньорка по художествена гимнастика за тормоз

Българска треньорка по художествена гимнастика беше наказана от международната федерация (FIG) заради тормоз над своя състезателка.

Шампионът Русев и вицешампионът Димов се прибират утре

Първата група български участници на европейското първенство по вдигане на тежести в Батуми се прибира на родна земя в сряда, 22 април.

Семен Новиков ще спори за титлата на Европейското по борба в Тирана (ВИДЕО)

В първите финали ще има още един българин - Стефан Григоров