Хамилтън смята, че Ферари вече са по-силни от Мерцедес

Хамилтън смята, че Ферари вече са по-силни от Мерцедес

Люис е на мнение, че червеният болид вече е бърз навсякъде

Люис Хамилтън вярва, че Ферари вече са по-силни от Мерцедес, защото след последните ъпгрейди червеният болид е бърз навсякъде. Изявлението на шампиона идва след неочакваната двойна победа, която записаха Фетел и Леклер на уж неудобна за Скудерията писта.

 
"Смятам, че съм реалист, и ясно виждам ситуацията, в която се намираме" каза Хамилтън след надпреварата в Сингапур. "Направили са някакъв силен ъпгрейд. Или може би колата им е била силна през целия сезон, но просто не е работила ефективно в правилния прозорец, кой знае".
 
"Определено колата им вече работи добре навсякъде. Много трудно ще бъде вече да ги бием, особено като се има предвид колко са бързи на правите. На правите не можем да се състезаваме с тях в момента, но пък постигнахме победи, когато не бяхме с най-добрата кола. Така че има голямо значение как се представяш през уикенда".
Обявиха часовете на тестовете на Формула 1 Бахрейн

Предсезонните тестове във Формула 1 в Бахрейн наближават, а вече са ясни и началните часове на сесиите, които ще са следващия месец

Шампионът от Формула 2 ще бъде резервен пилот на Макларън

Италианецът ще бъде тестови пилот за началото на сезона

Два отбора от Формула 1 пропускат първите тестове в Барселона?

Италианският портал Motorsport.com сподели информация за първите предсезонни тестове във Формула 1 в Барселона, които ще се проведат при закрити врати от 26 до 30 януари

Тим шефът на Макларън с похвали за техническия отдел

“Ние разполагаме с най-силния технически департамент”, заяви Стела

Перес: Да си съотборник на Верстапен е най-лошата работа

Серхио Перес, който прекара четири сезона редом до Макс Верстапен в Ред Бул, определи това като най-тежката задача в спорта

Верстапен №1 сред пилотите за пета поредна година

Въпреки че не спечели световната титлата, нидерландският пилот на Ред Бул Макс Ферстапен бе избран за най-добър през сезона при гласуването на директорите на всички отбори, съобщава официалния сайт на формула 1.