Президентът на Хърватия тренира с шампион в UFC

Президентът на Хърватия тренира с шампион в UFC

Американският боец има хърватски произход

Президентът на Хърватия Колинда Грабар - Китарович се включи в тренировка на шампиона на UFC в тежката категория Стипе Миочич.

 
Американският боец има хърватски произход и беше навестен от атрактивната президентка на Хърватия в Кливлънд по време на визитата й в САЩ.
 
Тя веднага се включи в негово занимание, като беше облечена с фланелка на националния отбор по футбол, а боецът я похвали за силния удар с лявата ръка.
 
"Каква чест! Благодаря на всички в Хърватия, че ме подкрепяте. Обичам ви!", написа развълнуваният Миочич в Туитър.
Разкритие: Ще има битка между Тайсън Фюри и Антъни Джошуа

Британските боксьори отново на ринга

Славия спечели Купата на България

Боксьорите на "белите" спечелиха общо 4 медала

Участници от 13 държави пристигат в София за Тринадесетия международен турнир по олимпийско таекуондо „Рамус София Оупън“ 2026

Прочетете повече за събитието

Отлично представяне на боксьорите ни в Будва

Янко Илиев стана шампион в категория до 55 килограма

Още два медала за България от ЕК по джудо

Още два бронзови медала спечелиха българските състезатели на турнири от Европейската купа по джудо. 

Замфиров и Янков не стигнаха до подиума в Чехия

Бронзовият медалист от Зимните олимпийски игри в Милано-Кортина Тервел Замфиров отпадна на четвъртфиналите в паралелния слалом от Световната купа по алпийски сноуборд в Шпиндлерув Млин (Чехия).