Кой ще стане шампион на Англия?

30 септември 2019 21:33

ПРОВАЛ! Мирела Демирева остана далеч от медалите на Световното!

Мирела Демирева остана далеч от медалите на Световното първенство по лека атлетика в Доха. Българката се провали на 193 см и се нареди десета във финала на скока на височина.

Олимпийската и европейска вицешампионка  завърши състезанието със 189 см, които преодоля от втори опит.

През сезона Демирева има 197 см. След квалификацията в петък тя заяви, че ще скача за златен медал и определено беше сред фаворитките за отличията в сектора, но рано отпадна.

Това беше четвърто участие на българката на Световно първенство, но и най-слабият й финал от трите, в които взе участие. Мирела беше девета в Пекин през 2015 г. и седма преди две години в Лондон.

ххх
Изпратено от Анонимен на 01 октомври 2019 05:19. |
Защо въобще правят състезания в тази област. На световното по футбол в Катар ще разберем за какви ненормални условия за състезание става дума, когато примадоните от английското, френското и немското първенства по футбол започнат да споделят какво изживяват. Не може да се адаптираш за кратък период и да постигаш рекорди. Най-добре е да няма състезания там, дори и по плуване.
...
Изпратено от Анонимен на 30 септември 2019 23:08. |
мазньо от гумените мечета...........така става когато казваш "хоп" преди да скочиш....
Bravo
Изпратено от Анонимен на 30 септември 2019 21:36. |
Браво на Мирела! Нищо, че отпадна,все пак е на финал след най-добрите в света, като се има в предвид каква е ситуацията в родния "професионален" спорт!