Защитник на Ливърпул е №1 на месец септември в Англия

Защитник на Ливърпул е №1 на месец септември в Англия

Камерунецът изпревари Пиер-Емерик Обамеянг и две от звездите на Сити

Защитникът на Ливърпул Жоел Матип спечели приза за най-добър играч на месец септември във Висшата лига на Англия. 

 
Камерунският защитник задмина Пиер-Емерик Обамеянг от Арсенал, Рикардо Перейра от Лестър Сити, както и дуото от Манчестър Сити – Кевин де Брюин и Риад Марез, за да спечели наградата.
 
Матип игра в трите мача за Ливърпул през септември и помогна на отбора да запази 100%-овия си рекорд с победи в шампионата.
 
През деветия месец от годината „червените” победиха Нюкасъл, Челси и Шефилд Юнайтед.
 
Задна ножица донесе точката за Тотнъм срещу Нюкасъл (ВИДЕО)

Кристиан Ромеро спаси “шпорите” в добавеното време с акробатичен удар

Барселона спря серията на Атлетико Мадрид с 3:1 на "Камп Ноу"(ВИДЕО)

Каталунците остават на върха в Ла Лига, Левандовски изпусна дузпа

Ювентус не се затрудни с Удинезе и продължава за Купата на Италия (ВИДЕО)

Ювентус победи с 2:0 Удинезе на "Алианц Стейдиъм" в среща от осминафиналите в турнира за Купата на Италия

Станислав Шопов с тежка контузия, аут е до края на сезона

Българският национал Станислав Шопов получи тежка контузия, която ще го извади от игра до края на сезона

Манчестър Сити победи Фулъм в луд мач с 9 гола (ВИДЕО)

“Гражданите” бяха напът да изпуснат аванс от 5:1

Айтана Бонмати се оперира и ще отсъства пет месеца

Злощастна новина за носителката на “Златната топка”

Алегри се отърва със само един мач наказание

Треньорът на Милан - Масимилиано Алегри, беше наказан за един мач и глобен с петцифрена сума от 10 000 евро след кръга в Серия А

Алонсо търси решение за слабата форма на Реал Мадрид

“Белият балет” е в серия от три мача без победа в Ла Лига

Шефът на съдиите коментира решението в края на Милан - Лацио

Шефът на съдиийството в Италия Джанлука Роки изрази мнението си относно спорната ситуация в края на мача Милан - Лацио, който завърши с победа с 1:0 за “росонерите”