Моуриньо може да смени Почетино в Тотнъм

Моуриньо може да смени Почетино в Тотнъм

Лондончани загубиха с 2:7 у дома от Байерн в ШЛ и паднаха с 0:3 от Брайтън в английския шампионат

Жозе Моуриньо е кандидат да замени Маурисио Почетино начело на Тотнъм, пише английската преса.
 
Португалецът следи ситуацията около мениджърския пост на "шпорите", които играят изключително слабо през последните седмици. Лондончани загубиха с 2:7 у дома от Байерн в Шампионската лига и паднаха с 0:3 от Брайтън в английския шампионат. Резултатите на отбора в последния един месец подсказвали, че футболистите на Тотнъм не желаят повече да работят с Почетино.
 
"Трябва да бъда изключително търпелив и да изчакам подходящата оферта и възможност", категоричен е 56-годишният Моуриньо пред британските медии.
 
Миналият декември португалският специалист беше уволнен от Манчестър Юнайтед.
 
Маурисио Почетино е начело на Тотнъм от 2014 година и през лятото изведе отбора до финала в Шампионската лига.
 
Нападател на Манчестър Юнайтед под въпрос за Евертън заради контузия

Нападателят на Манчестър Юнайтед Матеуш Куня е под въпрос за предстоящия в понеделник мач с Евертън от Висшата лига, тъй като е получил контузия по време на тренировка.

Погба емоционален след завръщането си от допинг наказание

Пол Погба описа емоционалния си дебют за Монако като момент на облекчение и благодарност, след като френският халф се завърна на терена за първи път от повече от две години след наказание за допинг.

Флорентино Перес дава 10% от акциите на Реал Мадрид

Годишното общо събрание на Реал Мадрид започна с очакването, че президентът на клуба Флорентино Перес ще поиска влизането на нови инвеститори в клуба, които ще получат 10 процента от акциите му, съобщава испанската преса.

 Слот пое вината след краха срещу Нотингам

Мениджърът на Ливърпул Арне Слот пое отговорност, след като отборът претърпя най-тежката си загуба у дома във Висшата лига - с 0:3 от Нотингам Форест, което остави шампионите на 11-о място и разби надеждите им за преследване на титлата.

Гуардиола оневини съдиите за загубата на Ман Сити от Нюкасъл

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола отказа да обвинява съдиите, след като отборът му загуби с 1:2 от Нюкасъл в мач от Висшата лига в събота, въпреки множеството спорни моменти.

Керкез почна с 0:3 в Гърция

Душан Керкез започна по незавиден начин работата си в Атромитос. „Синьо-белите“ на наставника претърпяха тежка загуба с 0:3 като гости на шампиона Олимпиакос.

Какво ли ни чака в горещото дерби Арсенал - Тотнъм

Дербито на Северен Лондон обещава зрелище

ПСЖ надви Льо Авър с класика и отново е първи (ВИДЕО)

Резервите на парижани блеснаха в отсъствието на “звездите”

Наполи разнищи Аталанта само за 45 минути (ВИДЕО)

Шампионите се завърнаха на лидерската позиция в Серия А