Красимир Балъков: На 99% съм наясно със състава

Красимир Балъков: На 99% съм наясно със състава

Този мач е възлов и за нас, и за тях, предупреди селекционерът на националите

Този мач е възлов и за нас, и за тях, обяви селекционерът на българския национален отбор Красимир Балъков преди европейска квалификация срещу Черна гора, която е утре.

 
"Не е добре никой треньор да има толкова много проблеми, но и колегата от националния отбор на Черна гора също има проблеми. Трябва да се вземат решения в последния момент. На Георги Костадинов му прави чест, че е тук, независимо от контузията. Готов Е за мачовете. На 99% съм наясно със състава", започна Балъков. 
 
"Съперникът има доста силни футболисти, но сме готови с варианти. Ще се опитаме да излезем победители в този мач. Освен Англия, всички други искат да побеждават, отборите са изравнени. Минусът е, че нямаме много играчи в големи европейски клубове. Виждам позитивно развитие. Знаете каква е нашата цел. Там трябва да се съсредоточим. Тези мачове са за чест. Всеки мач обаче ние играем за победа", коментира още Балъков.
 
"Черна гора има двама нападатели, изключително опасни, имат и опитни футболисти в средата на терена, няма да ни бъде лесно, наясно сме със задачата, която ни очаква. Имаме си и силни страни, надявам се да покажем добро лице и синхрон, разчитаме на характера и колектива, както и заряда, който искаме ние като треньори от футболистите", добави още той.
 
Достанич: Положителен резултат

Старши треньорът на Славия Ратко Достанич, който пое отбора за трети път в кариерата си, изрази удовлетворение от равенството 1:1 срещу Ботев (Пловдив) в мач от 12-ия кръг на efbet Лига.

Иван Цветанов: Червеният картон обърка сметките

Временният треньор на Ботев (Пловдив) Иван Цветанов коментира равенството 1:1 със Славия на стадион "Христо Ботев".

По 10 от Ботев Пловдив и Славия завъртяха 1:1 (ВИДЕО)

По един червен картон за двата отбора

На живо: Лудогорец - Спартак Варна 0:0

Следете мача с NOVSPORT.COM

Феновете на Байерн Мюнхен скочиха срещу Жером Боатенг

Феновете на Байерн Мюнхен скочиха срещу пристигането на Жером Боатенг в клуба

Христо Янев: Трябва да трупаме победи за самочувствие

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев говори пред медиите на летището в София преди заминаването на отбора за Варна

НА ЖИВО: Ботев Пд - Славия 1:1, двата отбора с по 10 на терена

Срещата на "Колежа" следете тук

Лудогорец замени Куртулуш за мачовете в Лига Европа

Лудогорец се възползва от новото правило на УЕФА и замени контузения Едвин Куртулуш с израелския национал Идан Нахмиас за оставащите минимум 6 мача от основната фаза на Лига Европа, става ясно от официалния сайт на евроцентралата

Отбор от Бундеслигата си хареса национал на България

Тим от Първа Бундеслига си е харесал български национал, твърдят медиите в Белгия