Клоп: Някога може и да оглавя Германия, но не и в момента

Клоп: Някога може и да оглавя Германия, но не и в момента

"Нямам идея дали би ми харесало, сега съм щастлив в Ливърпул"

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп не крие, че се блазни от евентуална покана за поста национален селекционер на Германия.

 
"Не мога да кажа кога ще оглавя националния отбор и дали изобщо това ще се случи изобщо. Нямам идея дали би ми харесало или не. В този момент съм щастлив в работата си като мениджър на Ливърпул.
 
Ако някога ръководството на националния отбор на Германия ме потърси по този въпрос, ще си поговорим. Но не и сега. Сега просто съм щастлив в Ливърпул", заяви Клоп в изявление пред телевизия Magenta TV.
 
Бившият мениджър на Борусия (Дортмунд) в момента е на върха на щастието на "Анфилд", след като през лятото спечели Шампионската лига, а сега има осем победи в първите осем мача през новото първенство на Премиършип и води в класирането.
 
Селта с класика срещу 10 от Райо Валекано

Отборът от Виго продължава борбата си за европейските клубни турнири

ПАОК с нов успех в отсъствието на Десподов

Тимът на българина оглави класирането в Гърция

Десподов не игра при успех на ПАОК

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов остана извън групата, при победата на ПАОК с 3:0 над ОФИ Крит.

Рома взе реванш и трите точки при визитата на Торино (ВИДЕО)

Пауло Дибала и Дониел Мален бяха точни за “вълците”

Париж ФК надгради над успеха срещу ПСЖ и победи Нант (ВИДЕО)

Същевременно Рен пропусна възможността си да влезе в топ 4

Появи се нов кандидат за мениджър на Манчестър Юнайтед

Роберто Де Дзерби се очертава като водещ кандидат за постоянен мениджър на Манчестър Юнайтед и дори вече е провел предварителни разговори с ръководството на клуба, разкриват запознати