Оставките в Берое са приети

Оставките в Берое са приети

Шефовете търсят спешно нов треньор

Ръководството на Берое прие оставките на треньорския щаб в лицето на Александър Томаш, Константин Мирчев и Тодор Кючуков, пише Dsport.bg.
 
Раздялата между Берое и треньорския екип ще бъде финализирана в сряда. Александър Томаш води Берое два сезона и половина. Той бе назначен на поста на 23 май 2017 година.
 
В двата сезона под негово ръководство Берое завършваше на четвърто място в класирането на българския шампионат.
 
Ръководството на Берое ще трябва да реагира бързо в намирането на нов старши треньор, който да застане начело на отбора, тъй като на старозагорци им предстои домакинство срещу Ботев Враца от 14-ия кръг на първенството, което е насрочено за 29 октомври от 13:30 часа.
 
Берое се намира на осмо място в класирането с 18 точки. Отборът има 6 победи и 7 загуби от началото на първенството.

 

ЦСКА взима още едно крило от Южна Америка

ЦСКА опитва да уреди второ крило от Южна Америка преди трансферния прозорец да е отворил официално, пише "Тема Спорт".

ЦСКА, Левски и Лудогорец следят талант на Славия

Грандовете влизат в зимна битка за Балов, разкри бащата на таланта

Бивш играч на Монако пред изненадващ подпис в България

Деян Кузманович преговаря с клубове от Втора лига

Локомотив (Пловдив) с коледно обръщение към феновете си

"Благодарим Ви за подкрепата през изминалите 12 месеца!", пишат от Локо (Пд)

Отбори от Първа и Втора лига искат халф на Черно море

Мартин Милушев е обвързан с Черно море до идното лято

Ерик Маркус: Труден мач за Лудогорец

"Дойдохме с целта да спечелим и да продължим напред"

Младен Стоев: Септември не стоя лошо срещу Лудогорец

„Успеваемостта ни беше доста ниска.“

От Лудогорец: Нуждаем се от още повече качество

„Започнахме много добре.“

Лудогорец мина "транзит" през Септември - 3:1 (ВИДЕО)

Квадво Дуа с нови два гола