Футболист от Висшата лига кръшкал с елитна компаньонка

Футболист от Висшата лига кръшкал с елитна компаньонка

Топ играчът плащал по 20 000 паунда месечно за секс услугите й

Футболна звезда от Висшата лига имал 8-месечна афера с елитна компаньонка. Той сложил край, след като съпругата му забременяла.
 
Анастасия е ескорт в известна агенция. Тя обяви, че имала доходоносна връзка с топфутболист от Висшата лига. Срещала се с женения играч в продължение на месеци.
 
Двамата се запознали на частно секспарти в Лондон.
 
„Мисля, че ако той не беше женен, щяхме да се съберем - споделя елитната компаньонка. - Срещнах го на секспарти и той ми стана татко паричко за осем месеца. Плати за луксозния ми начин на живот и имахме дискретна афера. Ходехме по празници на далечни места, защото се плашеше от папараците. Веднъж отидохме в Бора Бора! Беше невероятно!"
 
 
В замяна на компанията си Анастасия получавала по 20 000 паунда месечна издръжка и била обсипана с подаръци. Правели секс по два или три пъти на ден, когато били заедно. Всичко приключило за миг, след като съпругата на футболиста забременяла.
Героят на Испания Феран Торес с куче от български приют

Нападателят Феран Торес, който донесе световната титла на Испания, има осиновено куче от приюта в дряновското село Глушка

Мадона, Джъстин Бийбър, Шакира, Роналдо и Роналдиньо украсиха музикалното шоу на почивката на финала на Мондиала

ФИФА въведе първото по рода си музикално шоу с идеята да набере средства за програмата си FIFA Global Citizen Education Fund

Уейн Рууни спази обещание за Мондиал 2026

Рууно даде обещанието преди победата на Норвегия над Бразилия

Футболният Левски отбеляза 189 години от рождението на Васил Левски

Деца от Академия „Левски“ поднесоха венци и цветя на паметника на Васил Левски в Борисовата градина в София

Британското правителство призова ФИФА да разследва Аржентина

Заради знаме с политическо послание за Фолкландските острови

Шесткратен шампион на Франция продължава пропадането си

Дълговете доведоха клуба до шеста дивизия