„Футболни звезди“ събира за пореден път детския елит в Бургас

„Футболни звезди“ събира за пореден път детския елит в Бургас

Участие ще вземат отбори от цялата страна, като записването за зимното издание е до 10-ти ноември

В Бургас през този месец предстои поредния детски турнир „Футболни Звезди на България“ – Сезон Зима 2019.

Турнирът ще се проведе в края на месец ноември на Спортните комплекси на Звездичка, Бургас спорт и тези на Община Бургас. Участие ще вземат отбори от цялата страна, като записването за зимното издание е до 10-ти ноември.

От 22-ри до 25-ти започва надпреварата за родените през  2010-та година при формат Футбол 7 , При 2011-та година – Футбол 7 и 2012-та година – Футбол 5

От 28-ми ноември до 01-ви декември започва надпреварата за родените 2006/2007 година деца  във формат Футбол 11 , при 2008-ма година- Футбол 9 и при  2009-та година – Футбол 7.

Турнирът по традиция ще се проведе под егидата на кмета на града г-н Димитър Николов.

Медиен скандал и оставки в лагера на Южна Корея (ВИДЕО)

Голям скандал се разрази в лагера на Южна Корея на Световното първенство. Вчера стана ясно, че журналисти се подиграват с капитана на националния отбор Хюн Мин Сон.

Защитник на Франция черпи с пици всички в родното си село

Първият двубой на Франция е тази вечер срещу тима на Сенегал

Роналдо показа плочки и страхотна форма (СНИМКА)

Машината е заредена, ликуват феновете

Голът на Кюрасао пренаписа историята на световни първенства

Карибската държава загуби с 1:7 от Германия в дебюта си на Мондиал

Прострелян тийнейджър и запален автобус на Мондиал 2026 след титлата на Ню Йорк Никс

Хиляди баскетболни фенове излязоха по улиците, за да отпразнуват първата титла на Ню Йорк Никс от 53 години

Кукурея с късметлийската фланелка на жена си на Мондиал 2026

Испанският защитник разкри талисманите за късмет, които е взел със себе си на Световното