СЛЕД СКАНДАЛИТЕ: Наполи се издъни насред „Сан Паоло“ (ВИДЕО)

СЛЕД СКАНДАЛИТЕ: Наполи се издъни насред „Сан Паоло“ (ВИДЕО)

Дженоа си тръгна с точка от Неапол след нулево реми

Проблемите за Наполи сякаш нямат край!

След като през седмицата от клуба заплашиха със съд собствените си футболисти, които отказаха да изпълнят нареждане на президента Аурелио де Лаурентис, а феновете в Неапол протестираха, сега играчите се издъниха отново.

Те останаха без победа в пети пореден двубой от всички турнири след 0:0 срещу Дженоа в XII кръг на италианската Серия А.

Иначе още във втората минута домакинските привърженици си помислиха, че имат повод за празненства, след като Лоренцо Инсиние вкара.

Проверката на видео-асистент рефера обаче показа, че голът няма да бъде зачетен. 


Няколко минути по-късно Пиотър Зиелински опита далечен изстрел, но топката профуча покрай вратата.

В началото на второто полувреме добър шанс се откри пред Дрийс Мертенс, но вратарят Андрей Раду спаси. 

До края на мача момчетата на Карло Анчелоти продължиха да натискат в търсене на попадение, но ала пропуски направиха Лозано и Фабиан Руис.

Така Наполи остана на седма позиция в Калчото с 19 точки, като има с 10 повече от Дженоа, който е точно над зоната на изпадащите.
ИСТОРИЯ В ПАРИЖ: ПСЖ би Байерн с 5:4 в луд екшън! (ВИДЕО)

След девет гола, всичко ще се реши в Мюнхен след седмица

Името на Енцо Фернандес отново стана обект на спекулации

Той беше заснет в Мадрид

Клоп каза своите фаворити на Мондиал 2026, сподели мнението си и за изненадите

Бившият наставник на Ливърпул няма търпение до началото на форума

Голям удар за Арсенал преди мача срещу Атлетико (Мадрид), Кай Хаверц е аут

Състоянието на офанзивния футболист не му позволява да играе

Сърна: Украйна ще се обедини зад Шахтьор на полуфинала в Лигата на конференциите

Спортният директор на "миньорите" вярва, че цялата страна ще гледа мача

Влахович се дърпа за Байерн, иска да остане в Ювентус

Нападателят на Ювентус Душан Влахович е склонен да удължи престоя си в Торино, като подпише нов краткосрочен договор, съобщава Gazzetta dello Sport