България чака с трепет жребия за баражите в петък

България чака с трепет жребия за баражите в петък

Вижте подробности

Погледите в националния отбор са насочени към 22 ноември, петък. Тогава от 13:00 часа в Нион, Швейцария, ще се тегли жребият за баражите. Все още всички участници в тях не са уточнени, тъй като днес се провеждат последните евроквалификации.
 
Два отбора измежду Дания, Швейцария и Ейре се класираха директно за европейското снощи, а третият отиде на бараж. Тимовете бяха заедно в Група D, като Дания водеше с 15 т., следван от Швейцария с 14 т. и Ейре - с 12.
 
Швейцария беше сигурен участник на европейското, тъй като играеше с аутсайдера Гибралтар, а в другия двубой Ейре посрещна Дания.
 
В Група Е също има 3 отбора за разпределяне на европейско или бараж - Унгария, Уелс и Словакия. Те играят днес. Един от тях ще се класира за форума, а другите 2 отиват на пресявки. Унгария е с 12 т., Уелс с 11, а Словакия с 10. Словакия посреща Азербайджан, а Уелс - Унгария.
 
Всички останали тимове са ясни, като сред възможните ни опоненти са   Шотландия и Исландия. Ако се паднем с британската страна, другата двойка ще е Норвегия – Сърбия. Мачовете са на 26 и 31 март, като победителите се решават в една среща.

 

Око-Флекс: Много съм разочарован – заради себе си, отбора, феновете

Крилото на Левски Армстронг Око-Флекс не скри разочарованието си след тежкото поражение с 0:4 от АЕК, което сложи край на надеждите на „сините“ за участие в Шампионската лига.

Веласкес: АЕК беше по-добър през целия мач

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес даде оценката си след тежкото поражение с 0:4 от АЕК в плейофа за влизане в основната фаза на Шампионската лига.

Левски ще научи в петък съперниците си в Лига Европа

Българският шампион Левски ще продължи европейското си участие в Лига Европа, след като не успя да премине плейофната фаза на Шампионската лига.

Левски: Загубата не може да заличи емоциите

Левски се обърна към своите привърженици след болезненото поражение с 0:4 от АЕК в Атина, което прекрати участието на „сините“ в битката за основната фаза на Шампионската лига.

Кристиан Димитров: Трябва да сме горди, благодаря на феновете

Капитанът на Левски Кристиан Димитров коментира тежката загуба с 0:4 от АЕК, която сложи край на надеждите на „сините“ за участие в Шампионската лига.

НА ЖИВО: АЕК - Левски 4:0 (ВИДЕО)

Следете мача с NOVSPORT.COM