Сестри Стоеви на четвъртфинал в Гуангжу

Сестри Стоеви на четвъртфинал в Гуангжу

В следващия кръг сестрите се изправят срещу представителки на Южна Корея

 Габриела Стоева и Стефани Стоева се класираха за четвъртфиналите на двойки на силния международен турнир по бадминтон в Гуангжу (Южна Корея), който е от категория Супер 300 и е с награден фонд 200 000 долара.

 
Европейските шампионки почиваха в първия кръг, а във втория днес постигнаха победа срещу Йом Хю Вон и Ким Мин Джи с 21:18, 14:21, 21:6 след 59 минути игра.
 
Следващите съпернички на 11-ите в световната ранглиста българки отново са южнокорейки. Това са  поставените под №5 Шин Сюн Чан и Ли Со Хи. Сестри Стоеви имат отрицателен баланс срещу тях - 2:5, като само в последния месец претърпяха две загуби от Чан и Хи - на турнирите с Париж и Фучжоу. Мачът е утре.
Първо място за Ива Карадимова на състезание по ски скок в Словения

В надпреварата се включиха 90 състезатели

Стилияна Николова със сребро от многобоя на Европейското по художествена гимнастика

Във Варна нашата грация завоюва отличие от трети пореден шампионат на Стария континент

Американец спечели Кралския етап на Обиколката на Италия (ВИДЕО)

Сеп Къс ликува в XIX етап на Джирото

Джонатан Нарваес отпадна от Джирото

Французинът Пол Мание е почти сигурният носител на цикламената фланелка

Владинова: Много сме щастливи от представянето на всички момичета

„За първи път ставаме отборни шампионки и това ни прави изключително горди", каза тя

Стилияна Николова и Ева Брезалиева продължават отличното си представяне на Европейското първенство

Стилияна Николова и Ева Брезалиева продължиха отличното си представяне в квалификациите за многобоя и в изпълненията си с бухалки и с лента на Европейското първенство по художествена гимнастика, което се провежда в Двореца на културата и спорта във Варна.