Антъни Иванов с нова победа в САЩ

Антъни Иванов с нова победа в САЩ

20-годишният състезател на “Вирджиния Тех” спечели коронната си дисциплина на междууниверситетски турнир в Калъмбъс

 Плувец №1 на България Антъни Иванов записа нова победа на 200 ярда бътерфлай в САЩ. 20-годишният състезател на “Вирджиния Тех” спечели коронната си дисциплина на междууниверситетски турнир в Калъмбъс, Охайо. Антъни изплува дистанцията за 1,43,01 мин, за да изпревари всичките си конкуренти в басейна.

 
За 3-те дни на турнира Иванов записа общо 13 старта. В Калъмбъс той записа призови класирания и на 100 ярда бътерфлай, и щафетата 4х200 св. стил. С 47,27 сек българинът финишира на третата позиция в индивидуалния старт, а квартетът с него също стана 3-и. Освен това Антъни се нареди 5-и с щафетите на 200 и 400 ярда съчетано плуване и 500 св. стил. На 200 св. стил Иванов се нареди 9-и.
 
 
“В момента подготовката ми не е толкова заострена, тъй като акцентът за мен е европейското на малък басейн в началото на следващия месец. Турнирът бе повече като тренировка. Мина добре, чувствах се окей”, каза Антъни пред “24 часа”.
Семен Новиков отново е европейски вицешампион

Борецът ни със сребро за втора поредна година

Кирил Милов на финал, Стефан Григоров с бронз от Европейското по борба в Тирана (ВИДЕО)

Програмата на еврошампионата продължава с финала на Семен Новиков на 87 кг.

Кирил Милов е полуфиналист на Европейското по борба в Тирана

Oще двама българи с шансове за бронзови медали

Петя Неделчева коментира Световното отборно по бадминтон

Старши треньорът на националния тим по бадминтон Петя Неделчева-Хранова очаква състезателките да дадат максимума от себе си по време на Световното отборно първенство "Thomas & Uber Cup" в Хорсенс (Дания), което ще се проведе от 24 април до 3 май.

Скандал! Наказаха наша треньорка по художествена гимнастика за тормоз

Българска треньорка по художествена гимнастика беше наказана от международната федерация (FIG) заради тормоз над своя състезателка.

Шампионът Русев и вицешампионът Димов се прибират утре

Първата група български участници на европейското първенство по вдигане на тежести в Батуми се прибира на родна земя в сряда, 22 април.