Септември ще зимува на върха в Елитната група до 17 години

Столичани спечелиха с 1:0 дербито с Ботев (Пловдив)

Септември (Сф) ще зимува на върха в Елитната юношеска група до 17 години, след като спечели с 1:0 дербито срещу Ботев (Пловдив).

Срещата беше отложена от 10-ия кръг, като тогава не се игра заради участието на България в квалификациите за Европейско първенство при набор 2003.

Преди мача Ботев (Пловдив) беше на върха в класирането с 34 точки, следвани от Септември с 33 и Левски, Славия и ЦСКА с по 31. "Сините" също имаха днес отложен мач, но завършиха само 1:1 при визитата на Спартак (Варна).

След днешните мачове Септември събра 36 точки, 2-и остава Ботев с 34, а "сините" са 3-и с 32.

Единственото попадение падна пет минути преди края на първото полувреме от дузпа, спечелена и реализирана от Симеон Александров.

Бързоногото крило на септемврийци се измъкна от защитата на Ботев, изпревари последния човек, който го събори за рамото.

Иначе срещата не беше с много високо темпо, което става все по-притеснително в тази група.

Все пак по-интересните моменти бяха след почивката, когато Септември можеше да вкара още, но от супер-чисти позиции пропуснаха Симеон Александров и резервата Светослав Косаков.

На другата врата Никола Илиев опита да затрудни два пъти много опасно стражът Александър Михайлов.

Официално: Берое и Янтра с най-солени глоби от БФС

Вижте всички решения на Дисципа

Славия на Бакеро с нов успех (ВИДЕО)

Младок влезе от пейката и вкара 2 на Септември

ОБЗОР: Спартак и Септември изпаднаха във Втора лига (ВИДЕО)

Хебър си уреди минимум бараж за оцеляване

Двама се завръщат в строя на Спартак (Варна)

Херо определи групата за мача със Септември

Септември (София) подписа с таланта Полендаков

Младокът парафира първи професионален договор

Септември (София) очаква още двама нови за старта на подготовката си

Имената им не са ясни все още

Божинов: Все още не съм футболист на Септември

"Смятам, че имам какво още да дам на българския футбол"

Септември (Сф) привлече юноша на Левски

За последно 22-годишният страж беше част от състава на Пирин (Благоевград)

ОБЗОР: Хебър зарадва с победа Ники Митов в мач №100 на специалиста и поведе във Втора лига