Байерн даде информация за кошмарната контузия на Коман

Байерн даде информация за кошмарната контузия на Коман

"Той има частично разкъсване в областта на лявата става на коляното", обявиха от клуба

Шампионът на Германия - Байерн Мюнхен ще бъде без крилото си - Кингсли Коман минимум 3 седмици. Това означава, че фланговият футболист ще пропусне всички срещи на отбора си до края на 2019 година. Френският национал усука коляното си по време на двубоя от груповата фаза в Шампионската лига между баварците и Тотнъм късно снощи.

 
"Той има частично разкъсване в областта на лявата става на коляното", заявиха от Байерн. Коман беше заменен принудително от Томас Мюлер в 27-ата минута на мача на "Алианц Арена", спечелен от германците с 3:1.
 
"Контузията му помрачи целия мач", заяви треньорът на домакините - Ханзи Флик.
 
23-годишният Кингсли Коман няма да играе за Байерн срещу Вердер Бремен, Фрайбург и Волфсбург преди зимната пауза в Първа Бундеслига.
Фатална грешка на Аталанта подари върха на Интер (ВИДЕО)

"Нерадзурите" посрещат 2026 година като лидер в класирането

Гасперини каза защо пуска Дибала, а не Фъргюсън

Наставникът на Рома Джан Пиеро Гасперини обясни защо би предпочел да разчита на опитния Пауло Дибала пред младия Евън Фъргюсън за позицията на централен нападател, ако физическото състояние на аржентинеца му позволява

Конте: Беше прекрасна година

Наставникът на Наполи Антонио Конте направи равносметка на успешната 2025 година, в която клубът спечели титлата в Серия "А" и Суперкупата на Италия

Барселона е по стъпките на талант от Бенфика

Поредно име от португалския гранд Бенфика е свързвано с трансферен интерес от страна на Барселона

Болоня изпусна победата срещу Сасуоло (ВИДЕО)

Болоня и Сасуоло не излъчиха победител, завършвайки 1:1 в двубой от 17-ия кръг на Серия А

Тотнъм излъга Кристъл Палас с 1:0 в местното дерби (ВИДЕО)

Тотнъм победи с минималното 1:0 Кристъл Палас като гост в двубой от 18-ия кръг на Висшата лига