„Сините“: Вижте мащабните ремонтни дейности на и около „Герена“ (ВИДЕО)

„Сините“: Вижте мащабните ремонтни дейности на и около „Герена“ (ВИДЕО)

През предстоящата 2020 година са планирани още редица подобрения по инфраструктурата, пишат от Левски

Като част от своята дългосрочна политика за цялостно подобряване и модернизиране на инфраструктурата около и на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“, клубът реализира мащабен ремонт на терен 2 на „Герена“, пише официалният сайт на Левски и допълва:

Игрището е основното поле за провеждането на тренировките на първия отбор, както и терен за двубоите на юношеските формации на „синята“ академия от елитните групи.

По време на ремонтните дейности бе изцяло подменено тревното покритие, така че да отговаря на всички съвременни изисквания, а в същото време бе подобрена и инфраструктурата на съоръжението. Игрището, с размери 105х68 метра, е и с изградени нови дренажна и поливна системи.

Освен това бяха изградени два чисто нови терени с изкуствена трева от френската компания “Tarkett”. „Игрище Футбол 5“ с размери 40х20 метра и „Игрище Футбол 9“ с размери 75х50 метра.

Редом с това клубът продължава да подобрява условията за работа и тренировки в детско-юношеската школа. В момента текат довършителни дейности по мащабен ремонт на съблекалните за нуждите на децата от  ДЮШ, като ще бъдат изградени 8 изцяло нови помещения.

През предстоящата 2020 година са планирани още редица подобрения по инфраструктурата, които да предоставят най-добрите условия за

подготовка на талантите от „синята“ академия.

В таймлапс видеото може да се запознаете с кадри, събрали в няколко минути мащабните ремонтни дейности. 

„Синята“ Академия те очаква! Бъди част от „Левски“!

Велико Търново избира най-добрите спортисти за 2025 година

Анкетата включва три категории

Намалиха наказанието на Локомотив Пловдив

Вижте подробности

Мениджърът на спряган за Левски и ЦСКА: Всичко си зависи от него

Сериозен интерес към Лео Пимента

Валери Божинов тренира с Локомотив Пловдив

Oще двама младоци се включиха в заниманието на "смърфовете"

Черно море понесе тежък удар

Живко Атанасов няма да играе срещу Локомотив София

Наша американка: Трябва да похвалим Черна гора

Трябва да похвалим Черна гора. Определено ни затрудниха, но това не бива да ни учудва. Това каза Кайла Хилсман пред БНТ.

Ботев Пловдив поиска среща между БФС, клубовете и телевизията за футболната програма

Вижте позицията на клуба

Директорът на националните отбори: Това е пътят, но трябва още много работа

Ден след успеха на националния отбор с 2:1 над Грузия техническият директор на Българския футболен съюз Кирил Котев очерта впечатленията си от срещата във вторник и направи своята равносметка за световните квалификации пред БТА.

Оборище може да изпусне титулярния си вратар Майкъл Матев

Стражът на панагюрци е привлякъл интереса на клубове от Втора лига