Най-добрият млад африкански футболист за 2019-а е от Бундеслигата

Най-добрият млад африкански футболист за 2019-а е от Бундеслигата

Той остави след себе си в класирането нигерийското крило на Виляреал Самуел Чуквуезе и друг национал на “суперорлите” - Виктор Осимен от Лил

Защитникът на Борусия (Дортмунд) Ашраф Хакими беше избран за най-добър млад футболист на Африка за 2019 година. Той остави след себе си в класирането нигерийското крило на Виляреал Самуел Чуквуезе и друг национал на “суперорлите” - Виктор Осимен от Лил.

 
От началото на сезона Хакими, който е собственост на Реал Мадрид, но играе под наем в Борусия, има 17 мача в Бундеслигата. В тях мароканецът е вкарал 2 гола и е направил 6 асистенции.
 
Договорът за преотстъпването на бранителя изтича през лятото и той ще се върне в Реал. От него вече се интересува Байерн (Мюнхен) и се говори, че баварците са готови да оправят оферта за 21-годишния талант.
 
От Борусия поздравиха Хакими със спечелената престижна награда. На церемонията той беше придружен от майка си и сестра си.
В Сантос са отпимисти, че Неймар ще остане

Президентът на Сантос, Марсело Тейшейра, изрази увереност в подновяването на договора на Неймар с клуба

УЕФА променя регламента на квалификациите за Световни и Европейски първенства

Ръководството на Европейската футболна асоциация (УЕФА) планира да направи промени в квалификационните системи за световните и европейските първенство, съобщава в днешния си брой германският всекидневник "Билд".

Синът на Роналдо с повиквателна за Португалия

Синът на Кристиано Роналдо е повикан в националния отбор на Португалия до 16 години за първи път.

Британската полиция консултира израелските власти за безредиците в дербито между Макаби и Апоел в Тел Авив

Британската полиция разговаря с израелските власти, за да разбере каква роля са изиграли привържениците на Макаби Тел Авив в безредиците, довели до отмяната на дербито на Тел Авив в неделя

Кристиано Роналдо няма да играе след хеттрика си (ВИДЕО)

40-годишната звезда не беше включен от треньора Жорже Жезус в групата за следващия мач

Ужас! Форлан в болница с три счупени ребра и срутване на белия дроб

Бившият нападател на Манчестър Юнайтед и Атлетико Мадрид – Диего Форлан, е бил приет в болница след сериозен инцидент по време на мач от ветеранската лига в родния му Уругвай.

Отмениха израелското дерби с Краев титуляр (ВИДЕО)

Едно от традиционните дербита на израелския футбол между Апоел (Тел Авив) и Макаби (Тел Авив) не се състоя заради напрежение на трибуните снощи.

Мароко победи Аржентина за световна титла по футбол (ВИДЕО)

Младежите на Мароко спечелиха Световното първенство по футбол до 20 години в Чили.

Аржентинци връщат забравен нападател в Лудогорец

Тисера не демонстрира нужното ниво в Уракан