Кой вариант за довършване на efbet Лигата подкрепяте?

14 февруари 2020 07:55

Футболист на Милан с атака срещу Ювентус в социалните мрежи (СНИМКА)

Плеймейкърът на Милан Хакан Чалханоглу използва профила си в Instagram, за да изрази позицията си около породилото много въпроси съдийство на Паоло Валери по време на снощния първи мач от 1/2-финалите за Купата на Италия.

"Росонерите" посрещнаха на "Сан Сиро" Ювентус и изиграха много добър мач, в който водеха с 1:0 до 90-та минута, а торинци трудно стигаха до вратата им. В последната минута обаче след консултация с ВАР Валери отсъди много спорна дузпа за гостите за игра с ръка на защитника Давиде Калабрия, който беше на по-малко от метър от удара на Роналдо и то с гръб към него.

Турският халф ведната публикува колаж в социалната си мрежа, където сравнява тази ситуация с почти идентична, когато миналия сезон на "Алианц Стейдиъм" Милан не получи наказателен удар след игра с ръка на Алекс Сандро в наказателното поле, а текстът над снимката е красноречив: "Нямам коментар" с няколко емотикони за аплодисменти.

mrasni sadii ...
Изпратено от Анонимен на 14 февруари 2020 13:35. |
mrasni sadii
...
Изпратено от Анонимен на 14 февруари 2020 09:05. |
Не мога да разбера претенциите на Милан?! ОК с гръб към Роналдо е, близо е, НО спира удар в очертанията на вратата с широко разперена ръка?! Непохватността в наказателното поле се санкционира! Още повече, че още в края на първото полувреме съдията трябваше да изгони Кесие с директен червен картон за удар без топка с/у Куадрадо, когато му заби лакът в лицето току пред наказателното поле!?
...
Изпратено от анонимен на 14 февруари 2020 12:22. |
удара срещу куадрадо беше в наказателното поле .но съдията си реши ,че вар не му трябва
...
Изпратено от анонимен на 14 февруари 2020 10:05. |
Какво значи ,ръката била в неестествено положение,нека някой се опита да отскочи с ръка "естествено "положени прилепена до тялото.Това е едно от най-грешните правила с въжможност за субективно тълкуване.Другата дивотия удара бил в очертанията на вратата ,ами нали на тази врата има вратар ,около нея има други играчи топката може никога да не стигне до вратата...последните правила и ВАР направиха футбола игра за богатите за да не може някой случаен да обърка подредбата.Не съм на страната на нито на Юве ,нито на Милан просто съм от 40г.фен на футбола, практикувал съм го активно и ме боли че парите все повече играят пряко на терена.