Фламенго спечели първи трофей за годината

Фламенго спечели първи трофей за годината

Грандът от Рио де Жанейро победи Атлетико Паранензе с 3:0 в мача за Суперкупата на Бразилия

Фламенго спечели първия си трофей за 2020 година, след като победи Атлетико Паранензе с 3:0 в мача за Суперкупата на Бразилия. Двубоят за трофея между шампиона и носителя на купата на страната бе възстановен след близо три десетилетия прекъсване.

Тандемът в атака Бруно Енрике и Габриел Барбоза бе с ключов принос за успеха на Фламенго. Двамата вкараха по един гол през първото полувреме, а уругваецът Джорджан Де Араскаета оформи крайното 3:0 в средата на второто полувреме.

Успехът продължава силното представяне на гранда от Рио де Жанейро, който през миналата година направи истински фурор през ноември с титла в бразилското първенство и триумф в Копа Либертадорес.

Неймар: Сърцето ми винаги ще принадлежи на Сантос

Нападателят на Сантос Неймар сподели емоциите си след мача от 38-ия кръг на бразилското първенство, в който неговият отбор победи Крузейро с 3:0.

Официално: Серхио Рамос остана без отбор

Да, това беше последният ми мач, призна бранителят

Интер Маями стигна до титлата в МЛС, Меси герой

Трета купа за аржентинеца в САЩ

Меси и Интер Маями триумфира в МЛС (ВИДЕО)

Две асистенции на аржентинеца за успеха

Стоичков с важна роля преди Световното (ПЪЛНА ПРОГРАМА)

Легендата на българския и световен футбол Христо Стоичков взе участие в церемонията, на която ФИФА официално представи програмата по дни и часове на Мондиал 2026 следващото лято.

Почетино иска да се върне във Висшата лига

Селекционерът на националния отбор на САЩ Маурисио Почетино изрази увереност, че един ден ще се завърне в английската Висша лига и в Шампионската лига, предаде АП.

Анчелоти след жребия: Трудна група

Няма да имаме големи проблеми с климата, вярва селекционерът на Бразилия

Поченито: Нищо няма да е лесно

Имаме много пресни впечатления, призна треньорът на "янките"

Скалони хвали съперниците на Аржентина

Австрия в група със световния шампион