Бивш международен рефер стана общински съветник в Плевен

Бивш международен рефер стана общински съветник в Плевен

Георги Славов успя да се пребори в съда

 Бившият международен асистент рефер Георги Славов става общински съветник в Плевен, съобщи самият той за NOVSPORT. Това се случва след окончателно решение на съда. Той уважи жалбата на Славов и промени решението на ОИК. Така бившият рефер и настоящ съдийски наблюдател във Втора лига влиза в Общинския съвет като представител на Български демократичен център (БДЦ).

"Доволен съм, че истината накрая възтържествува. В Общинския съвет ще работя за по-доброто бъдеще на Плевен, за по-добри условия за развитие на младите хора и спорта. Мисля, че нашият град има голям потенциал в това отношение", заяви за NOVSPORT новият общински съветник в Плевен.

След окончателното решение на съда, Славов стана поредният представител на съдийството, който влиза в местната власт. Това вече направи и един от най-проспериращите ни млади рефери в Първа лига Георги Иванов - Гонзо. Той спечели мястото си на общински съветник в Благоевград на изборите миналата есен и вече участва с конкретни идеи и проекти за развитието на областния център.

Ямал и Реал Мадрид са най-мразени в Испания

Испанската обсерватория за расизъм и ксенофобия (Oberaxe) изготви доклад, който измерва проявите на омраза, а резултатите ясно показват каква е атмосферата в социалните мрежи в страната.

Луис Суарес проговори за тежкото си детство в Уругвай

"Миех коли, за да осигуря пари вкъщи", разказва нападателят

Младежи с интелектуални затруднения превърнаха Ларгото в сцена на приобщаването

Пространството пред ЦУМ оживя с танц, музика и истинска човешка сплотеност по време на инициативата „Различни, но в ритъм“.

Йоанис Питас ще става татко

„Чакаме те, мое малко човече“, сподели нападателят на ЦСКА

Клоп си намери работа за Мондиал 2026

Германецът ще бъде анализатор

Кукурея реже косата си при световна титла на Испания

Марк Кукурея обеща да се остриже нула номер, ако Испания стане световен шампион

Благородно! ЦСКА подкрепя млад вратар с автоимунно заболяване

ЦСКА отново показа че е клуб, който вярва в талант, воля и упоритост. Младият вратар Алек, който живее с цьолиакия - автоимунно заболяване, демонстрира, че диагнозата не е пречка за развитие и успехи в спорта.

Сула каза кой е най-техничен и кой е най-забавен в Левски

За феновете на сините Мазир избра една дума – „страст“

Стърлинг и семейството му невредими след опит за грабеж в дома му

Бившият английски национал Рахим Стърлинг и семейството му са се отървали невредими, след като неизвестни лица са се опитали да нахлуят в дома им миналия уикенд, съобщиха британските медии.