Димитър Илиев: Надиграхме ги, но ни биха с късмет

Димитър Илиев: Надиграхме ги, но ни биха с късмет

„В голяма степен от мача има поводи за оптимизъм"

Нападателят Димитър Илиев изрази мнението си след загубата на България от Беларус с 0:1. Митко Илиев изрази надеждите си, че отборът ще бъде много по-добър след един месец, когато е важният мач с Унгария.

„В голяма степен от мача има поводи за оптимизъм. Само първото полувреме имахме 3-4 много чисти шанса, но те ни вкараха гол с едно стигане до вратата. Мисля, че това беше плод на късмет. Смятам, че ги надиграхме, но загубата е лоша”, каза той.

„Надявам се късметът да ни покрие в най-важния момент. Важно е да побеждаваш, но сега играхме и без много важни наши футболисти. Дано след месец всички да се здрави и да оставим всичко, което имаме, на терена. Смея да твърдя, че днес имахме голям малшанс. От играта мисля, че има поводи за оптимизъм”, допълни Митко Илиев.

„Моето мнение е, че играхме добре. Лично аз мисля, че с течение на времето всички ще бъдем в оптимална форма. Много добре е да играеш за България – когато чуеш химна, е специално. Радвам се за дебюта ми, но не и от крайния резултат. Дано след време имаме поводи за радост”, каза още Димитър Илиев.

Лудогорец с 27-ми трофей за 15 години

Лудогорец завоюва 27-ми трофей в рамките на 15 години.

ЦСКА излиза с двама нови срещу Арда

Лео Перейра започва като титуляр по левия фланг

Христо Янев оставя твърд титуляр на пейката

Футболист на ЦСКА най-вероятно ще остане на пейката при подновяването на шампионата

Левски благодари на феновете след загубата за Суперкупата

Левски благодари на своите фенове, които го подкрепиха в мача за Суперкупата на България срещу Лудогорец, загубен от “сините” с 0:1.

Цветомир Найденов коментира Суперкупата на България

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 - Цветомир Найденов, направи кратък коментар на мача между Лудогорец и Левски за Суперкупата на България, спечелен от “орлите” с 1:0

Моци: Тези заплахи от Левски не са нормални!

„Нека оставим футболистите да играят мачовете“, призова директорът в Лудогорец