Кузманов: Гордея се, че България има такъв отбор

Кузманов: Гордея се, че България има такъв отбор

"Благодаря на всички, които дойдоха да ни подкрепят и на всички, които вярваха в нас!"

Рекордьорът по победи за България за “Купа Дейвис” Димитър Кузманов, който вече има 19 спечелени мача, не скри вълнението си от победата на нашите с 4-1 срещу Коста Рика.

 
Мико Кузманов използва социалните мрежи, за да благодари на съотборниците си, както и на всички родни фенове, подкрепили отбора ни на костариканска земя.
 
"19-а победа за “Купа Дейвис” с националния отбор на България!!! 4-1 срещу Коста Рика! Щастлив съм, че моята победа подсигури на българския отбор нова битка за Купа “Дейвис” през септември месец! Гордея се с момчетата до мен… Гордея се, че България има такъв отбор! Благодаря на всички българи, които дойдоха да ни подкрепят! Благодаря на всички, които вярваха в нас и ни вдъхваха кураж! Вашата сила и подкрепа ни помогна да успеем!", написа Кузманов.
Музети срещу Бублик е финалът в Хонгконг

Италианецът Лоренцо Музети и казахстанецът Александър Бублик ще играят във финала на тенис турнира в Хонконг от сериите АТП 250, като и двамата са изправени пред рекордно класиране в кариерите си. 

Швейцария и Полша на финал за „Юнайтед Къп“

Швейцария и Полша ще играят на финала на турнира по тенис за смесени отбори „Юнайтед Къп“ в Австралия

Наше момиче на финал в Египет

Националката на България за „Били Джийн Кинг Къп“ Лидия Енчева се класира за финала на сингъл на турнира на твърди кортове в Хургада (Египет) с награден фонд 15 хиляди долара.

Фамозен Иван Иванов на финал в Испания

17-годишният българин победи номер 2 в схемата и ще спори за титлата в Манакор

Медведев на финал в Бризбейн

На финала Медведев ще играе срещу Брендън Накашима

Янаки Милев стана вицешампион в Анталия

Янаки Милев има пет титли на двойки от турнирите на ITF