Наш атлет се крие в бункер от коронавируса

Наш атлет се крие в бункер от коронавируса

"Направо се заключвам и бетонирам тук, ако ще да има Трета световна"

Световният шампион Николай Антонов-Таланта се крие в бункер от коронавируса! 

 
Легендарният лекоатлет има импровизирано убежище в центъра на родния Разград, където прекарва голяма част от времето си. То се намира в неговия жилищен блок и е част от мазетата на кооперацията. В него се влиза през дълги външни стълби, а достъпът е строго ограничен. 
 
През годините Таланта често кани гости там, но във времената на пандемия външни лица почти не се допускат. Бункерът се е превърнал и в нещо като офис за Антонов. Вътре има маси, дивани, легла и почти всички необходими удобства за живот.
 
„Бункерът е под моя блок, в сърцето на Разград - разказва Таланта пред „България Днес“. - Баща ми взе разрешение от общината и направи външен вход за него. Това всъщност е едно голямо мазе, в което се влиза с външни стълби. Беше направено за магазин. Вътре са няколко помещения. Това е най-известното мазе в Разград. Имам много лампи вътре, но влиза и малко дневна светлина през едно прозорче. Трябва ми само един голям хладилник. Имам и телевизор, но не съм го сложил още. Осигурил съм ток, вода, пригодил съм си тоалетна. Само баня няма. Направо се заключвам и бетонирам тук, ако ще да има Трета световна.“
Куриоз! Футболист пропусна два мача заради изпрана виза

Парагвайският национал Андрес Кубас пропусна два мача на отбора, след като е преминал през един от най-кошмарните сценарии на всеки пътуващ.

Заради жест на Хари Потър съдят футболист на Фенербахче

Американската продуцентска компания „Уорнър Брос“ (Warner Bros) е започнала съдебно производство срещу играча на турския гранд Фенербахче Керем Актюркоглу заради негови жестове и публикации, свръзани с популярния литературен и филмов герой Хари Потър, съобщи турският вестник „Биргюн“. 

Левски продава стария автобус на клуб от Втора лига

Левски ще продаде стария си автобус на втородивизионния Вихрен, разбра „Тема Спорт“.

Христо Стоичков попадна в класация за топ 100 на всички времена

Вижте също Кристиано Роналдо и Лионел Меси къде бяха класирани

Роналдо при Тръмп със  саудитския престолонаследник

Футболната мегазвезда Кристиано Роналдо присъства на официална гала вечеря в Белия дом заедно със саудитския престолонаследник Мохамед бин Салман.

Взеха книжката на бивш треньор на ЦСКА

Бившият треньор и шеф на ЦСКА Алън Пардю получи шестмесечна забрана за шофиране и глоба от 1034 паунда, след като многократно е бил засечен да превишава скоростта със своя автомобил Porsche Macan на стойност 80 000 паунда.

Ямал и Реал Мадрид са най-мразени в Испания

Испанската обсерватория за расизъм и ксенофобия (Oberaxe) изготви доклад, който измерва проявите на омраза, а резултатите ясно показват каква е атмосферата в социалните мрежи в страната.

Луис Суарес проговори за тежкото си детство в Уругвай

"Миех коли, за да осигуря пари вкъщи", разказва нападателят

Младежи с интелектуални затруднения превърнаха Ларгото в сцена на приобщаването

Пространството пред ЦУМ оживя с танц, музика и истинска човешка сплотеност по време на инициативата „Различни, но в ритъм“.