Световното отборно по бадминтон също бе отложено

Световното отборно по бадминтон също бе отложено

Шампионатът бе пренасрочен за август

Световното отборно първенство по бадминтон за мъже и жени беше отложено за август заради пандемията от коронавирус, обявиха от Международната федерация.

Шампионатът трябваше да се проведе от 16 до 24 май в Орхус (Дания), но е пренасрочен за 15-23 август.

Вчера Европейското първенство по бадминтон, което трябваше да се проведе от 21 до 26 април в Киев (Украйна), също беше отложено за неопределено време заради глобалната пандемия.

Международната федерация по бадминтон обяви официално, че анулира последните пет турнира, които са част от олимпийските квалификации за Токио 2020.

Световна ранглистата в края на април ще определи кои ще бъдат участниците във всяка категория на Олимпиадата в Токио 2020.

Днес обявяват Спортист на Балканите, Карлос Насар и Алекс Николов сред номинираните

Резултатите в 52-ото издание на анкетата на Българската телеграфна агенция "Спортист на Балканите" за 2025 година ще бъдат обявени днес на специална церемония от 16.00 часа в София

Сестри по оръжие със 17 Олимпийски игри и 8 медала!

Няма изстрел, който може да разбие приятелството на Мария Гроздева и Нино Салуквадзе

България е европейски шампион по бадминтон

Бихме Дания на финала в Истанбул

Шефът на европейската спортна стрелба: Направихте фантастично първенство! Изстрел в десетката! 10.9!

България прие Европейско първенство по спортна стрелба за първи път от 30 години

Със сребро за България завърши Европейското по спортна стрелба в Бургас

Стрелците ни спечелиха общо 7 медала – 1 златен, 4 сребърни и 2 бронзови

Сребро за българското трио на  Европейското по спортна стрелба в Бургас

Виктор Бонев, Дамян Илиев и Петър Иванов спечелиха сребърен медал на трио при младежите до 21 години от Европейското първенство по спортна стрелба за младежи, юноши и девойки в Бургас.