От Берое признаха, че ще има напускащи

От Берое признаха, че ще има напускащи

Валентин Грудев заяви, че на доста футболисти договорите с клуба изтичат това лято

 Спортният директор на Берое Валентин Грудев не изключи да има напускащи през лятото. Причината е, че на доста футболисти тогава им изтичат договоите. Шефът коментира пред "Тема Спорт" последните събития и случващото се в тима.

"За нас е радващо, че ще сме в пълен състав. Контузените преди време Александър Василев, Карлос Охене и Зоран Йосипович ще са готови за евентуалното подновяване на първенството през май. Същото се отнася и за претърпелия неотдавна операция от херния български национал Александър Цветков. И той ще може да се появи на терена. До последния възможен момент ще гоним шестото място, за което останахме да спорим ние и Черно море. Който от двата тима е по-достоен, той ще го заеме. Освен добрата подготовка, дълбочината в съставите е другият фактор, който ще определи класирането. Вярвам във възможностите на нашите състезатели. Те ще направят всичко възможно за изпълнение на целите", заяви Грудев.

Той допълни, че и седмото място също ще предизвика ожесточени битки между няколко отбора, защото при доиграване на цялото пъренство, ще даде възможност за плейоф за Лига Европа.

Георги Иванов: Важен ден за българския футбол

Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов, направи кратко встъпително слово на старта на партньорството между Централата и Double Pass.

Капитанът на Ювентус: Оставихме си сърцата на терена

Футболистите на Ювентус оставиха сърцата си на терена, заяви капитанът Мануел Локатели след отпадането от Шампионската лига. Италианците спечелиха с 3:0 в редовното време и изравниха общия резултат срещу Галатасарай, но турците вкараха два гола в продължението. 

Луис Енрике:  Показваме способност да преодоляваме всякакви трудности

Старши треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике похвали футболистите си за класирането им за осминафиналната фаза на Шампионската лига.

Халф на Реал определи успеха над Бенфика като победа над расизма

Реал Мадрид се класира за осминафиналите на Шампионската лига след драматично 2:1 над Бенфика на „Сантяго Бернабеу“, а полузащитникът на „белия балет“ Аурелиен Чуамени определи успеха като „победа за всички, които се борят срещу расизма“.

Лидер на Левски гони 100 мача със "синия" екип

Централният защитник Кристиан Димитров подгони кота 100 мача с екипа на Левски. 28-годишният бранител, който все по-често носи капитанската лента, до момента има на сметката си 96 двубоя във всички турнири, в които вкара осем гола и направи три асистенции.

Защитник на Левски обикаля света заради националния на Венецуела

Централният бранител на Левски Кристиан Макун е на прага на дълго пътуване около света.