Германската лига препоръча паузата в Бундеслигата да бъде удължена

Германската лига препоръча паузата в Бундеслигата да бъде удължена

"Надяваме се по някакъв начин да завършим сезона до 30 юни“

Германската футболна лига препоръча паузата в Бундеслигата да продължи поне до 30 април, съобщава ДПА. Елитното футболно първенство на Германия и мачовете от Втора Бундеслига са прекратени до 2 април заради глобалната пандемия от коронавирус. Няма обаче реалистичен шанс футболът да се поднови след тази дата, след като в страната за забранени масовите прояви.

"Надяваме се по някакъв начин да завършим сезона до 30 юни, дори ако е необходимо да играем без публика. Няколко клуба вече са договорили намаляване на заплатите с играчи и служители", обявиха от германската лига.

Интер обърна мощно Пиза, Божинов остана на пейката (ВИДЕО)

Лидерът в Серия А Интер победи с 6:2 Пиза в двубой от 22-рия кръг на италианския елит. Българинът Росен Божинов остана на пейката и не взе участие в мача за Пиза. 

Глобиха Челси със 150 000 паунда

Английският Челси беше глобен със 150 хиляди паунда, след като пластмасова бутилка с вода беше хвърлена от техническата зона на отбора към представителите на Астън Вила в мача между двата отбора от Висшата лига, игран през декември.

Мениджърът на Арсенал преди Манчестър Юнайтед: Индивидуалностите правят разликата

Мениджърът на Арсенал Микел Артета говори за предстоящия двубой срещу Манчестър Юнайтед от 23-ия кръга на Висшата лига, който е в неделя.

ПСЖ се измъчи, но взе три точки от Оксер (ВИДЕО)

Пари Сен Жермен извоюва изключително трудна победа с 1:0 при визитата си на Оксер в двубой от 19-ия кръг на Лига 1.

Треньорите на Ювентус и Наполи мълчат преди дербито

Ювентус посреща Наполи в най-интригуващия сблъсък от кръга в Серия А.

Реал Мадрид изгони защитник

Старши треньорът на Реал Мадрид Алваро Арбелоа е казал на защитника Трент Александър-Арнолд, че вече не се нуждае от услугите му, съобщава El Nacional.