Заразеният Дибала: В началото едвам дишах!

Заразеният Дибала: В началото едвам дишах!

Аржентинецът и приятелката му се лекуват от коронавирус

Надателят на Ювентус Пауло Дибала се възстановява лед положителната проба за коронавирус. Аржентинецът сподели пред клубния канал на Ювентус, че въпреки тежките симптоми и затрудненото дишане в първите дни, постепенно е започнал да възвръща силите си и дори вече тренира.

 
"Развих тежки симптоми, но вече се възстановявам и се чувствам по-добре. Сега започнах да се движа по-добре, да ходя и да тренирам. В началото обаче едва можех да дишам след 5 минути натоварване", разкри нападателят.
 
Дибала и приятелката му Ориана дадоха положителни проби за COVID-19 преди около седмица. Те се лекуват в дома си в Торино.
 
Аржентинецът е третият играч на Ювентус с коронавирус след Даниеле Ругани и Блез Матюиди.
 
Президентът на Фенербахче беше пуснат на свобода

Президентът на Фенербахче Садетин Саран беше освободен от ареста под съдебен контрол, след като бе задържан ден по-рано във връзка с разследване за наркотици, съобщиха медиите в Турция

Шалке 04 с нов шеф на скаутите

Шалке 04 ще привлече Максимилиан Луфтъл на поста ръководител на скаутското звено и трансферите

Барселона хвърли око на камерунски национал

Камерунският национал Карл Ета Ейонг е следен от Барселона и топ клубове от Висшата лига на Купата на африканските нации

Легенда на Нотингам си отиде на 72 години

Легендата на Нотингам Джон Робъртсън почина на 72-годишна възраст

Олисе пред Меси и Ямал в любопитна класация

Крилото на Байерн Мюнхен Майкъл Олисе е футболистът с най-много асистенции през 2025 година

ПСЖ готви трансферна бомба

В Париж искат Рюдигер