В ЦСКА още умуват за футболистите с изтичащи договори

В ЦСКА още умуват за футболистите с изтичащи договори

Има оферти към Албентоса и Анита

 Няколко играчи в ЦСКА са с изтичащи договори, но на този етап няма твърдо решение как ще се процедира с тях. Трима от тези футболисти са Бусато, Албентоса и Анита, но в техните конктракти има заложени клаузи за удължаване. Пинто също е с договор до лятото, но той е без клауза. Чорбаджийски пък сам заяви, че е в ЦСКА до края на сезона, след което ще търси друго развитие на кариерата си.

Неотдавна бранителят Албентоса каза в свое интервю, че има клауза за още една година и "изглежда почти сигурно ще остане в ЦСКА". Той обаче уточни, че до август има много време и не знае какво ще се случи. Албентоса коментира още, че би приел оферта от Ла Лига или от САЩ, но на този етап е щастлив в ЦСКА и иска да играе в евротурнирите в отбора.

Към Анита пък е имало предложение от Китай малко преди да парафира с "червените" в края на февруари. Заради пандемията от коронавирус обаче нидерландецът е отказал да поеме към Азия. Въпреки това китайският клуб не е оттеглил интереса си към него и следи ситуацията. В най-многолюдната страна ще подновят шампионата си на 18 април.

Клубовете от efbet Лига инвестираха в развитието на Трета лига

След проведена дискусия с Българския футболен съюз клубовете от efbet Лига взеха решение да отделят част от полагащите им се солидарни плащания от УЕФА, за да финансират закупуването на модерни Veo камери за участниците в Трета лига.

Шеф затвори съблекалнята на Левски

Спортният директор на Левски - Георги Костадинов, е въвел нови правила, свързани с организацията в представителния отбор.

Левски договорил хърватски защитник

Левски ще се подсили с централен защитник това лято.

Локо Сф се разбра с бивш капитан на Ботев Пд

Локомотив София направи пореден успешен ход на трансферния пазар.

Око-Флекс титуляр в реванша с Борац

Армстронг Око-Флекс ще започне като титуляр в реванша с Борац Баня Лука.

Гбамен сменя Факундо за Славия

Последното ново попълнение на ЦСКА Жан-Филип Гбамен е гласен да започне сред 11-те при гостуването на Славия на старта на новия сезон в Първа лига.