Волейболната федерация заседава онлайн как да завърши първенството

Волейболната федерация заседава онлайн как да завърши първенството

Възможностите за край на сезона са три

 Първото заседание на управителния съвет на волейболната федерация след проведеното на 13 март общо събрание се провежда онлайн в момента. Новоизбраните членове на ръководството трябва да решат как ще завършат националните първенства.

"Правим видео конферентна връзка, защото няма вариант да се срещнем на живо в кризата с коронавируса – обясни Любомир Ганев, президент на Българска федерация по волейбол. Трябва да решим съдбата на първенството. Половината клубове вече си изпратиха предложенията, както ги помолих заради извънредната ситуация. Очаквам и останалите да го направят. При нас всичко ще е напълно открито и демократично.“

Възможностите за край на сезона са три. При първата ще бъде обявена нулева кампания без победители. Втората опция е временното класиране да се узакони като крайно. А третата е сезонът да се доиграе, когато пандемията отмине.

 
ЦСКА с чиста победа срещу Дея Спорт

“Червените” остават на точка зад Локомотив Авиа

Алекс Грозданов и Богданка на финал за Купата на Полша

Тимът на българина за първи път в историята е финалист

Локомотив Авиа разби Славия

Локомотив Авиа (Пловдив) записа втора поредна победа в българското волейболно първенство за мъже, след като се наложи с 3:0 (25:17, 25:15, 25:18) срещу Славия като гост в мач от 12-ия кръг.

Трус в Лубе: Съотборник на Алекс Николов си тръгна сам от отбора

Голям скандал се разрази в редиците на италианския гранд Кучине Лубе (Чивитанова), където играе и българският национал Александър Николов

Черно море надви Монтана след драма в пет гейма

Отборът на Черно море записа втората си победа от началото на сезона в мъжкото волейболно първенство на България, след като показа характер и надделя в драматичен петгеймов сблъсък

Симеон Николов може да напусне Новосибирск (ВИДЕО)

Пламен Константинов съобщи новината, след като Локомотив спечели в Русия