Попето: Българите в чужбина играят по-добре от тези у нас

Попето: Българите в чужбина играят по-добре от тези у нас

"Един играч на моите години в Турция тича по 12 километра, а у нас са по 8”

„Българските футболисти, които играят в чуждестранни клубове са по-добре подготвени от тези у нас”, заяви пред NOVA Ивелин Попов.

„Тези „младите”, както ги наричаме, не трябва да влизат в националния по изкуствен път. Защо младите не правят трансфери в чужбина. Имаме седем човека, които играят извън България и със сигурност са по-добри от нашите. Един играч на моите години в Турция тича по 12 километра, а у нас са по 8”.

„Още декември месец изказах доводите си. Един път, след като си дадеш дума – не е редно, не можеш да се отмяташ”, заяви Ивелин Попов.

Прогноза: Голове в Глазгоу след почивката

Рейнджърс закъса здраво в Европа преди мача с Брага

Прогноза: Гол преди почивката в Разград

Лудогорец приема Селта в търсене на втора победа в Лига Европа

Урибе с послание към Берое след завръщането

Треньорът иновативен, използва социалните мрежи

Ас на Левски: Готови сме да се борим за отличия и да ги спечелим

„Хулио Веласкес успя да смени чипа и помогна на всички в отбора“, посочи Евертон Бала

Вратарят на Спартак Вн се закани на ЦСКА

Вратарят на Спартак Варна Максим Ковальов говори пред "Дерби Зона" преди мача срещу ЦСКА от 17-ия кръг на Първа лига.

Национал отново слага лентата в ЦСКА

Младежкият национал на България Теодор Иванов отново ще сложи капитанската лента на ЦСКА.

Официално: Берое върна начело Хосу Урибе

Футболният Берое официално потвърди завръщането на Хосу Урибе като старши треньор на тима.

Полузащитник на Добруджа пред завръщане в Белгия

Дефанзивният халф Малик Фол от Добруджа може да се завърне в белгийския футбол още през зимата. Сенегалецът, който е бивш играч на Беверен, е следен от отбори от страната, съобщават местни източници. 

Серджио Падт се завръща сред титулярите в Лудогорец

Новият треньор на Лудогорец Пер-Maтиас Хьогмо все още опознава в детайли играчите. Именно затова няма да прави резки промени по състава за сблъсъка със Селта спрямо онзи, с който дебютира начело на тима срещу Септември (2:0).