Лестър се включа в борбата за подписа на Коутиньо

Лестър се включа в борбата за подписа на Коутиньо

„Лисиците” искат да подобрят състава си с големи имена

Интересът към Филипе Коутиньо нараства с всеки изминал ден, а английският Лестър Сити е поредният клуб, който иска да има бразилеца в състава си. След като са на прага за класиране в Шампионската лига, „лисиците” искат да подобрят състава си с големи имена. Донякъде е логичен и погледът на тима на Брендън Роджърс, който работи заедно с Коутиньо в Ливърпул.

Английските медии доверяват, че Лестър иска да опита да вземе играча под наем, след което да има и опция за закупуването му.

Юношата на Васко да Гама пристигна в Европа през 2010-а година и игра за Интер Милано. След това той отиде под наем в Еспаньол, за да направи трансфер от Ливърпул в Барселона, където престоят му е повече от слаб.

Наркоскандал в турския футбол

Президентът на Фенербахче Садетин Саран е дал положителна проба за кокаин, съобщава турското издание „Фанатик“.

Вратарят на Арсенал: При дузпите трябва да си концентриран на 100%

Вратарят на Арсенал Кепа Арисабалага разкри, че е трябвало бързо да промени начина си на мислене, след като късен изравнителен гол на Кристъл Палас прати четвъртфинала за Купата на лигата в Англия към изпълнение дузпи, при които стражът направи решаващо спасяване, за да осигури на тима си място на осминафиналите.

Манчестър Юнайтед урежда контрола с Милан в Саудитска Арабия

Манчестър Юнайтед обмисля възможността да изиграе контролна среща в Саудитска Арабия в разгара на сезона, информира The Times

Треньорът на Арсенал: Трябваше да вкараме повече

Наставникът на Арсенал Микел Артета изрази задоволството си от класирането на отбора за полуфиналите в турнира за Купата на лигата.

Арсенал спечели рулетката на дузпите срещу Кристъл Палас (ВИДЕО)

“Артилеристите” се класират за полуфиналите в Карабао Къп и ще срещне Челси

Бешикташ удари болезнено Фенербахче в добавеното време (ВИДЕО)

Вацлав Черни се превърна в големият герой в истанбулското дерби