ИЗНЕНАДА: Никола Спасов се раздели с Царско село

ИЗНЕНАДА: Никола Спасов се раздели с Царско село

Постигнато бе споразумение с футболистите за намаляване на заплатите, съобщиха още от клуба

Царско село и Никола Спасов се разделиха днес по взаимно съгласие, съобщиха от клуба. 

Двете страни разтрогнаха договорните си отношения, а ръководството изрази своята благодарност за работата, която опитният специалист свърши в периода, докато бе треньор на отбора. 

Предстои скоро да бъде обявен новият наставник на тима, уточняват от Царско село и допълват:

В същото време бе постигнато споразумение с футболистите за намаляване на заплатите предвид създалата се обстановка свързана с пандемията с Covid-19 и невъзможността да се води нормален тренировъчен процес и да се играят официални мачове.

Ръководството на клуба благодари на играчите за това, че влязоха в положение на клуба в този труден момент. Сигурни сме, че в скоро време ситуацията ще се нормализира и отново ще може да се радваме на футболната игра.
Ясен Петров: Време е да вършим работа

Време е да вършим работа, ще минем през много трудности, каза на първата си пресконференция новият треньор на елитния футболен клуб Добруджа (Добрич) Ясен Петров.

Собственикът на Локо София: Задължително е да сме в топ 8

Собственикът на Локомотив София Веселин Стоянов разкри, че целта пред отбора е място в първата осмица и това не търпи никакъв коментар

Ботев Пд почита Христо Ботев

На 6 януари ПФК Ботев Пловдив ще се включи в честванията на 178-годишнината от рождението на клубния патрон - Христо Ботев, съобщиха от футболния клуб.

Националният селекционер: Българският футбол загуби своя патриарх

Селекционерът на българския национален отбор по футбол Александър Димитров нарече днешния ден „тъжен за българския футбол“, но подчерта, че Димитър Пенев, както и Иван Вуцов и Васил Методиев, са дали посоката, в която трябва да се развива играта и треньорската професия у нас.

Емо Костадинов заговори как да се казва стадионът на ЦСКА - Димитър Пенев

Един от героите в Пеневата чета - Емил Костадинов, заяви, че феновете на ЦСКА трябва да решат дали новият стадион в Борисовата градина да носи името на Димитър Пенев.

Бойко Величков: Загубата е огромна

Бойко Величков определи като огромна загуба смъртта на Димитър Пенев не само за ЦСКА, но и за българския футбол.