Коронавирусът удари здраво Кристиано Роналдо

Коронавирусът удари здраво Кристиано Роналдо

Португалецът трябваше да открие нов хотел от веригата си през юни

 Футболната звезда Кристиано Роналдо търпи сериозен бизнес удар заради пандемията от коронавирус. Заразата от COVID-19 постави под сериозен въпрос откриването на очаквания трети хотел от веригата на португалския футболист на Ювентус.

Голямото събитие за „Пестана CR7 Гран Виа“ в Мадрид беше планирано за месец юни.

Финансовият вестник „Инвериа“ обаче информира, че завършването на строежа ще се забави заради наложеното извънредно положение в Испания и за момента няма яснота кога всичко ще бъде финализирано. Това ще донесе допълнителни неочаквани финансови загуби на футболната звезда, който вече се съгласи да намали заплатата си в Ювентус заради спряното първенство в Серия „А“.

Мадридският хотел трябваше да е третият за Кристиано Роналдо. Другите два са в португалската столица Лисабон и в родния му град Фуншал на остров Мадейра. Хотелът в испанската столица според плановете трябва да има 168 стаи, а обзавеждането им да е препратка към „Златната ера на Мадрид“.

Според плановете, Роналдо ще отвори свои хотели на още няколко места по света. Сред тях са Ню Йорк, Париж, Манчестър и Маракеш.

Все още няма официално съобщение от управата на хотела в Мадрид или от 35-годишната футболна звезда за новата дата на откриването на хотела. По време на пандемията самият Роналдо е на остров Мадейра и чака подновяването на футбола в Европа.

WINBET и Милан стават партньори, голяма легенда на "росонерите" пристига в България

Българската компания WINBET, която е генерален спонсор на ЦСКА и куп други родни футболни и спортни клубове, и италианският гранд Милан стават партньори

30-градусова жега на „Уимбълдън“

Организаторите са уверени, че са взели необходимите мерки, за да се справят с горещата вълна още в първия ден на турнира

Арестуваха легенда на Англия пиян зад волана

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед и Ливърпул, а също така и капитан на английския национален отбор Пол Инс е бил задържан от полицията заради шофиране в нетрезво състояние, съобщава вестник Дейли Мейл.

Марио Балотели дебютира като модел

Той се качи на модния подиум за KidSuper

Скандално! Здравко Димитров разказа как шофира пиян и подкупва полицаи (ВИДЕО)

Сираков бил запознат с изцепките на футболиста

В САЩ объркаха Георги Иванов с Фиго

Любопитна ситуация се разигра по време на Световното клубно първенство

Красен Кралев поздрави легендарен художник

Бившият министър на младежта и спорта и настоящ депутат от ГЕБР- СДС Красен Кралев поздрави за 90-ата годишнина художника Емил Стойчев

Защо Мартин Камбуров отказа на Наско Сираков? (ВИДЕО)

Нямаше как да кажа на Георги Илиев "продай ме", призна голмайстор №1 на елита

Тодор Батков стана дядо

Адвокатът вече има внуче