Адриан Андреев записа нова победа във Флорида

Адриан Андреев записа нова победа във Флорида

Надпреварата е една от първите по време на коронавирусната пандемия

Адриан Андреев постигна нова победа по време на демонстративния турнир във Флорида, който се играе по специални правила. 

 
Българинът спечели с 4:1, 4:3(2) срещу Джеймс Серетани. Двубоят беше доигран днес, след като бе прекъснат предния ден. 
 
Както е известно вчера нашенецът постигна два победи и взе аванс в първия сет срещу днешния му противник. 
 
Надпреварата е една от първите по време на коронавирусната пандемия, но се очертава скоро да последват още такива. 
 
Кисимов с първа титла при мъжете

Димитър Кисимов спечели титлата на сингъл на турнира на клей за мъже в Куршумлийска Баня (Сърбия) с награден фонд 15 хиляди долара.

Лидия Енчева вицешампионка на турнир в Сърбия

Националката на България за „Били Джийн Кинг Къп" Лидия Енчева стана вицешампионка на сингъл на турнира по тенис на клей в Куршумлийска Баня (Сърбия) с награден фонд 60 хиляди долара.

Зверев иска да играе на стадиона на Байерн, но не вярва, че ще го напълни

Фенът на Байерн Мюнхен Александър Зверев каза, че би искал да изиграе тенис мач на клубния стадион на баварците „Алианц Арена“, но призна, че подобен план е труден за изпълнение.

Страхотен Донски с титла в Квебек

Александър Донски продължава страхотното си представяне от началото на годината. Националът на България за Купа „Дейвис" спечели титлата на двойки на турнира на твърда настилка от сериите „Чалънджър 125" в Квебек, Канада, с награден фонд 225 хиляди долара.

Пегула детронира Швьонтек и достигна до женския финал в Синсинати

Американката осъществи обрат от пробив пасив в последния сет

Тиафо отново се класира за финала в Синсинати

Той надделя над сънародника си Брандън Накашима с не особено големи трудности