US Open може да се проведе в Индиън Уелс

US Open може да се проведе в Индиън Уелс

Вижте подробности

Откритото първенство на САЩ тази година може да се проведе в Индиън Уелс, твърди "Марка". Ню Йорк, където традиционно се провежда надпреварата от Големия шлем, е един от градовете, които са най-засегнати от пандемията от коронавирус, а спортният комплекс в момента е превърнат във временна болница. Калифорния, където се намира Индиън Уелс, е по-вероятно да се възстанови от коронавируса по-рано.

 
Индиън Уелс е домакин на един от най-големите турнири в календара на ATP и WTA, така че инфраструктурата е в състояние да приеме мачовете от Големия шлем.
 
Турнирът в Индиън Уелс беше първият, който не се проведе тази година заради кризата с коронавируса.
Гришо: Положението не е добро

Запазването на вътрешния баланс и пълната яснота със собствената идентичност са били най-важните неща за Григор Димитров по време на възстановяването от най-тежката контузия в кариерата му

Синер почва със сърбин на Уимбълдън

Световният номер 1 в тениса Яник Синер (Италия) ще започне защитата на титлата си от "Уимбълдън" срещу Миомир Кецманович (Сърбия).

Григор срещу квалификант на Уимбълдън

Най-добрият български тенисист Григор Димитров научи съперника си в първия кръг на основната схема в третия за годината турнир от Големия шлем - "Уимбълдън".

Наоми Осака на крачка от дебютен финал на трева (ВИДЕО)

Бившата номер едно се класира за полуфиналите в Бад Хомбург

Джак Дрейпър с полуфинал в Ийстбърн (ВИДЕО)

Голямата надежда на Великобритания намира формата си в навечерието на Уимбълдън

Нестеров с нова победа и полуфинал в Пловдив

Българинът преследва първа “Чалънджър” титла