US Open може да се проведе в Индиън Уелс

US Open може да се проведе в Индиън Уелс

Вижте подробности

Откритото първенство на САЩ тази година може да се проведе в Индиън Уелс, твърди "Марка". Ню Йорк, където традиционно се провежда надпреварата от Големия шлем, е един от градовете, които са най-засегнати от пандемията от коронавирус, а спортният комплекс в момента е превърнат във временна болница. Калифорния, където се намира Индиън Уелс, е по-вероятно да се възстанови от коронавируса по-рано.

 
Индиън Уелс е домакин на един от най-големите турнири в календара на ATP и WTA, така че инфраструктурата е в състояние да приеме мачовете от Големия шлем.
 
Турнирът в Индиън Уелс беше първият, който не се проведе тази година заради кризата с коронавируса.
Елизара Янева загуби дебютния си WTA 125 полуфинал

Българката отстъпи пред четвъртата поставена в схемата

Зверев се сбогува с мечтата за триумф на родна земя в Хале (ВИДЕО)

Тейлър Фриц със седма поредна победа над германеца

Сабаленка отнесе “геврек” и отпадна в Берлин (ВИДЕО)

Световната номер едно отново показа проблеми на корта

Гришо започва срещу квалификант в Майорка

Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще играе с квалификант в първия кръг на турнира на трева от сериите АТП 250 в Майорка, който ще се проведе през следващата седмица

Назаренка на полуфинал в Берлин (ВИДЕО)

Арина Сабаленка се класира за полуфиналите на тенис турнира на трева УТА 500 в германската столица Берлин с награден фонд 1.2 милиона евро.

Елизара Янева на първи полуфинал на турнир от сериите WTA 125

Българката ще играе в квалификациите на Уимбълдън