Ивет Лалова се включи в кампанията за помощ на малкия Калоян

Ивет Лалова се включи в кампанията за помощ на малкия Калоян

Тя дари свой екип за Благотворителния търг на спортистите в подкрепа на 13-годишното дете

Най-бързата бяла жена в света Ивет Лалова отвори сърцето си за малкия Калоян, болен от остеосарком. Тя дари своя екип, с който се е състезавала на европейски и световни първенства, за Благотворителния търг на спортистите в подкрепа на 13-годишното дете, което се нужда от близо 900 000 лева за иновативно лечение в чужбина, пари за което не се отпускат от Здравната каса. Към екипа Ивет е добавила и картичка с личния си автограф и надпис: “С обич”.

Търгът, който се организира от втората ракета на мъжкия ни тенис Димитър Кузманов продължава до 30 април!

Самият Мико реши да добави още една своя вещ към вече дарената ракета през първия ден на търга. Това е тениската, с която той игра на турнира ATP Cup в Австралия, където националният ни отбор завърши на 9-о място. С въпросната тениска Кузманов постигна победите си над Молдова и Белгия.

Българските атлети изпаднаха в трета дивизия на европейския отборен шампионат

Тимът на България изпадна от Втора в Трета дивизия на европейския отборен шампионат по лека атлетика.

България е на предпоследно място след първия ден на Европейското отборно по лека атлетика

Националите имат в актива си само 127 точки в Марибор

Олимпийска шампионка със сериозна заплаха в атлетиката

Трикратната олимпийска шампионка Фейт Кипиегон вярва, че е само "въпрос на време" преди жена да пробяга миля за под четири минути

Дадоха общинско жилище на Саръбоюков

Харманли предостави общинско жилище на европейския шампион по дълъг скок от първенството в зала в Апелдорн тази година Божидар Саръбоюков.

Тихомир Иванов раздели четвърто място на висок скок в Чехия

Тихомир Иванов раздели четвъртата позиция в скока на височина на турнира по лека атлетика "Златен шпайк" в Острава (Чехия). Българинът завърши с резултат 2.20 метра.

БНТ 3 дава българското участие на европейския отборен шампионат по лека атлетика

Преките предавания в събота и неделя стартират в 15:30 часа

Биатлонистите Владимир Илиев и Милена Тодорова с победи в третото издание на Troyan Run

Три дни площад „Възраждане“ в Троян бе сцена на спорт, забавления и образователни беседи

Габриела Петрова със сребро в Женева

Българката с второ място на троен скок

Световен рекорд на 1500 метра в Париж!

Въпреки че не беше част от диамантените дисциплини, бягането на 1500 метра при мъжете в Париж тази вечер се превърна в едно от най-вълнуващите събития на стадион „Шарлети"