Нефтохимик привлече бивш национал

Нефтохимик привлече бивш национал

Златко Кьосев ше носи екипа на бургазлии

 Нефтохимик продължава усилено работата по селекцията си за новия сезон. Бургазлии, които ще участват в квалификациите за Шампионската лига и ще се опитат да пробият до груповата фаза, се подсилиха с трето ново попълнение. След привличането на либерото Ивайло Лалов от Левски и центъра Венцислав Трифонов от Арда, сега в клуба са уредили и правата на Златко Кьосев.

Посрещачът, който в края на месеца ще навърши 27 години, е подписал договор за следващата кампания с шампионите. Той се разделя с Монтана, където изкара последните няколко сезона под ръководството на Даниел Пеев. Кьосев, който има мачове с екиа на националния отбор в Европейската лига през 2016 година, е бил част и от разширения състав на представителния ни тим през 2017-а, под ръководството на Пламен Константинов.

Юношата на Левски, който е племенник на легендата Борислав Кьосев, няма да бъде последното попълнение в състава на Николай Желязков. До няколко дни бургазлии подготвят и трансферен удар. Очаква се те да обявят привличането на един от най-перспективните ни волейболисти, но към момента името му се пази в тайна.
 
 
 
Нефтохимик 2010 би Славия във волейболното първенство

Нефтохимик 2010 победи домакина Славия с 3:1 (25:20, 25:18, 23:25, 25:16) в първи двубой от 13-ия кръг от шампионата на България по волейбол за мъже.

ЦСКА би Славия във волейболното първенство

ЦСКА започна с победа през новата година в шампионата на България по волейбол за жени.

Мони Николов със 17-а победа в Русия

Сребърният медалист с националния отбор на България от световното първенство Симеон Николов и неговият Локомотив Новосибирск постигнаха 17-а победа от началото на кампанията в руската Суперлига.

Пуснаха билетите за мача на Марица

От Шампионска лига

България научи групата си на Евроволей 2026

Европейските финали ще се проведат в град Албуфейра в периода от 29 юни до 4 юли

Страхотен Алекс Николов поведе Лубе за победа в ШЛ

Българинът заби 19 точки срещу един от най-добрите полски отбори